Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mik a kedvenc koktéljaitok,...

Mik a kedvenc koktéljaitok, italaitok és miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a tequila sunrise a kedvenc koktelom, de nyaron leginkabb rosefroccsot szeretek inni :)
2010. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kedvenc koktélom nincs, mindegyiket szeretem :) egyébként a kedvenc italom a martini jéggel, citrommal, a pálinka, édes pezsgő és a fehérbor. de általában nem viszolygok semelyiktől sem, bár a jégert annyira nem szeretem :)

28/N

2010. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a zombie a favorit,de a tequia sunrise-ot is nagyon szeretem!

ital?csak a jim beam és a jack daniels

2010. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pina colada, strawberry colada, swimming pool, mojito, white russian de jó még a gin tonic is ha minőségi ginből készítik.
2010. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Sex on the beach, meg az Orgazmus....Utóbbi ilyen tejes-kókuszos, habos...nyami.
2010. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

koktél a mojito :P nagyon szeretem

amúgy sörpárti vagyok ^^

21/L

2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gold teqila (de kizárólag sierra teqilából), mojito gin tonik.De szinte mindent megiszok én is ha jó pl hubi, jéger stb. csak a csövesbort meg ilyen szarokat nem bírom
2010. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en meg gyerek vagyok,de sokan dicserik a diesel-t.(sor+cola)
2010. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!