Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a különbség a piros és az...

Mi a különbség a piros és az aluminium színű nyitóka között a Heineken dobozos söröknél?

Figyelt kérdés
Szoktam látni az ósunba hogy az egyik kartonban a söröknek piros a nyitója a másikban meg aluminium színű, esetleg a piros eredetibb? Vagy nincs jelentősége?

2020. aug. 12. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Fuj! Dobozos Heineke-m? Sosem iszom csak uvegeset!!!
2020. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés mi a különbség, nem az hogy ki milyet iszik
2020. aug. 12. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

ezert mondtam, hogy fujjjjj


nem iszom csak uvegeset :)

2020. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Heineken az Heineken ... tok mindegy milyen tepokeje van ... sztendert dolog ... ugyan az van az uvegesben, a piros fules dobozosban es a sima aluminium fules dobozosban is.
2020. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Vagy gondoltad meggyes? :D
2020. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az tudom hogy sima csak nem értettem mi a jelentősége a piros "puccosabbnak" néz ki:D
2020. aug. 13. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen nyereményjáték miatt olyan (korábban volt már olyan). Nincs a dobozán játékról infó? (Lehet, hogy már lejárt a JÁTÉK.)
2020. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem.

Vegyesen vannak minden boltban bármikor nézem bármelyik hónapban csak mem tudtam mi volt a mögöttes magyarázat hogy egyszer ilyen egyszer olyan. Sima heineken se nyereményjáték se semmi. A gyártási szám más a kettőn ennyi különbséget láttam lehet más más gyárból jön

2020. aug. 16. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!