Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mostanában miért nem esik jól...

Mostanában miért nem esik jól semmilyen ital?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egy jó 2 hónapja nem esik jól, amikor alkoholt fogyasztok. Heti 1x-2x szoktam inni. Néha, amikor összeülök ismerősökkel, akkor szoktunk inni, de mostanában nem esik jól a sör, már majdnem szenvedés meginni. Próbáltam tömény és bort is de nem megy. Korábban mindig amikor ittam jól esett, de mostanság nem. Mitől lehet ez?

2020. aug. 13. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet "rájött" a szervezeted, hogy semmi szüksége neki ezekre, és így tiltakozik ellene. Nekem ugyan ez volt, csak a gyorskajákkal. Már egy éve ha Meki közelébe megyek a kajaszagtól is hányingerem lesz.
2020. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ú, de jó, hogy szólsz, söröm fagyóban egy órája... Jó piákat igyál behűtve, de csak amikor te szeretnél, máskor meg ne! Pálinka is bármilyen tökéletes, még jobb behűtve. A savanyú hülyeségeket egyáltalán nem tűri az emésztésem, így borokról semmi jót nem tudok mondani tapasztalatból, amiről meg mégis tudnék annyit mondani, hogy ízre elmegy, az már nem bor. Esetleg ihatsz Unicumot. Ízleni nyilván kockacukorral se fog, de az legalább érthető.
2020. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne erőltesd most egy ideig, csak ha úgy érzed, jól fog esni. És egyél sok uborkát. Méregteleníti a májat.
2020. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!