Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban kijózanodni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 01:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%
egy apucitól kapott telefonhívástól :D
2010. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az nem működött:D
2010. aug. 5. 01:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, de én mindig meghányatom magam. Nagyon rossz, de hozzá lehet szokni. XD már tiszta rutinosan jön :D
2010. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti betegek vagytok! :D xD Én a friss levegőn vett mély levgőktől helyre szoktam jönni. Mondju nem segg részegre iszom magam hanem olyan "kellemesen de k*rva jól vagyok" :D A hideg zuhany meg a legjobb nekem.
2010. aug. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igyál rengeteg vizet hogy tisztuljanak a beleid és a gyomrod , minnél zsírosabb kaját egyél mert az meg felszívja a piát , de végső esetben meg is hánytathatod magad.
2010. aug. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer spiccesen kifordult a lábam a lépcsőn és eltört. Kijózanodtam rögtön.
2010. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
velem baleset történt.Azonnali józanság.Senki sem sérült.Nem én vezettem!!!!
2010. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én úgy szoktam, hogy teli eszem magam, folyamatosan iszom a vizet, veszek egy nagy tust, majd iszom egy kávét. max lefekszek egy órára, ha lehet. de a kaja és a sok víz jót tesz!
2010. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kávé,és torna,mozgás!

Ha nagyon becsápoltál,akkor meg csak az alvás+aszpirin,ébredéskor !:D

2010. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
86%
Én úgy szoktam, hogy eszek egy kis kenyeret és ha van itthon akkor kovászos uborkát meg jó sok folyadékot aztán leülök emészteni xD de ez attól is függ, hogy mennyire vagy részeg. Egyébként az előttem szólóknak : Nem tudom miért, de én még sosem hánytam, az első alkalommal rúgtam be a legjobban és tényleg szó szerint seggrészeg voltam de mégsem hánytam ki, volt több alkalommal, hogy nem annyira rúgtam, tehát "enyhén bátor lettem" xD :D de akkor sem.
2010. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!