Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van 2 üveg borom amit nagyon...

Van 2 üveg borom amit nagyon soká akarok meginni (évtizedek), hogy tudom itthoni körülmények közt úgy tárolni hogy ne legyen baja?

Figyelt kérdés
mert valaki szerint le kell fektetni , valaki szerint az árt neki..... olyanoktól várnék választ akik értenek hozzá....
2010. aug. 5. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de sehogy!
2010. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért , mi nincs ami kéne...? nincs elég hideg , a levegő rossz? vagy miért?
2010. aug. 5. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
eleve kéne hozzá egy fix klímás borospince, de ezek a palackozott borok nem bírnak ki ott sem évtizedeket
2010. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%

szerintem jobban járnál,ha az évtizedek alatt összespórolnál annyi pénzt,amiből majd akkor megveszel egy jó régi bort...mert ha mondjuk 20 év múlva akarod,és minden hónapba csak egy ezrest raksz rá félre,akkor is 240ezer ft jön össze:D abból már kijön azért egy 20 éves bor:D

ha meg saját borod van,mármint saját szőlőből,akkor meg vagy te csináltad,és tudod hogykell tároni,vagy vki ismerősöd,és akkor azt kérdezd,vagy kérdd meg ,hogy tárolja neked

2010. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem volt egy 74es Tokajim, kb 10éve fogyasztottuk el és semmi baja nem volt, olyan volt, mint a méz. Sötét szekrényben volt általában, szobahőmérsékleten..
2010. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!