Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Utálom az alkoholt, lehet...

Utálom az alkoholt, lehet azért mert csak gagyi piákat próbáltam még?

Figyelt kérdés

Nem nagyon piálok, undorodok az ízétől. Elgondolkoztam azon, hogy lehet, mert csak ilyen kommersz, gagyi piákat próbáltam még?

Pl jäger(na ha ennek megérzem az illatát rögtön hányingerem van :D ), jack daniels, finlandia, sörökből is ilyen heineken meg társaikat.



grey goose, hennessy és társaik nagy ízvilágbeli különbséggel rendelkeznek?


(ezek se olyan brutálisan drága tételek, főleg aki nem masszív alkoholista, 15ezer forintok )



2020. aug. 24. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél Dom Perignont. Na az jó alkohol!
2020. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Típusokkal próbálkozz inkább,ha egy finlandia nem jön be akkor egy beluga sem fog,nem ad az annyi pluszt.

Próbálkozz a brandyvel pl metaxa vagy ararat,próbálkozz a tequilával pl el jimador,vagy jose cuervo,próbálkozz esetleg a rummal havana club vagy diplomatico,vagy esetleg a ginnel mondjuk hendricks-el

Ha ezek sem jönnek be,akkor valszeg nem neked való az ital,legalábbis nekem amelyik fajtából az olcsóbb ABSZOLÚT nem jött be,ott a hatványozottan drágább sem,ilyen nálam a pálinka...

2020. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Kóstolj meg egy könnyed chardonnay-t , vagy egy tokaji aszút, vagy hangulattól függően akár egy komolyabb villányi cabernet-t.

Ezekből is vannak végtelen gagyik, azokat kerüld.

Ha ezeknek az ízében se fedezel fel izgalmakat, sőt hányingered van tőlük, talán tényleg nem neked találták ki az alkoholt. :)

2020. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es, most hogy mondod, gold tequila-t megtudtam inni!


3-as, borokat se csipázom :\


Bacardi breezer-ek ízlettek :D

2020. aug. 24. 17:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Akkor próbálkozz a sima ciderekkel mint a somersby vagy a carling,azok biztos ízlenek majd.

2020. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

lehet jobban járok egy spanglival :D


és másnaposság sincs

2020. aug. 24. 17:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Hajrá:D
2020. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Phoney ***** válasza:
Erre senki nem tud neked biztos választ adni, de ha én csak azokat a piákat ihatnám, amiket az emberek 95%-a ismer itthon, akkor lehet, hogy inkább nem nagyon innék semmit. Nem azért, mert csak drága dolgokat iszok, hanem mert gyakran még mindennapibb árazásból se a jobbakat szokás inni. Próbálgass dolgokat poharanként, aztán majd meglátod.
2020. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Natúr joghurtot igyál.Mézzel citrommal és egy kevés vodkával összekeverve.
2020. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tequila, akkor én ajánlanám a K.A.H reposado tequilat, ha a gold tetszett.


Önmagában nem a márka lesz a legmeghatározóbb, hanem a neked tetsző ízvilág.

Mondjuk bols triple sec - cointreau - grand marnier. Ég és föld a különbség a 3 között, de ha te alapból nem tudod meginni ezt a narancs alapú italat, akkor mindegy, hogy 3-4k vagy 7-10k egy üveg.



A gineknél esetleg kipróbálhatod a hazai kézműves gineket (pipacs/búzavirág gin), meglepően ízlett nekem, pedig nem vagyok egy gin rajongó.

2020. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!