Kedvenc koktelod?

Figyelt kérdés
mi a kedvenced es milyen arban van?
2010. aug. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2 rész martini rosato és 1 rész eper koktél jégkockával :):) nyami-nyami:):):) az eper koktél az a sima üveges vagy dobozos "üditő".
2010. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előzö:

Bocsi most értelmeztem, Te valószínű "gyári" koktélra gondolsz, én pedig olyat írtam, amit otthon szoktam készíteni.. Szórakozó helyen (nem tudom hogy kell pontosan írni..) pinaqulada-t szoktam általában inni vagy cosmopoliten-t. Árakat nem nagyon tudok mondani, mert az nagyon hely függő.........

2010. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Morrisonsban (Jászai Mari tér) minden nap este 9ig a koktélok (mindegyik) 500 ft-ért vannak, ott próbálkozz velük! Pina colada tényleg finom, Mojito így nyáron csodás, Baileys Banana Colada (ez azthiszem a Morrisons egyedi koktélja), de reggelente az energiaital-vodka alapúak is jók
2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Partyqueen válasza:

B52 :P


Kis shoot-pohárba rakj egy szívószálat (elengedhetetlen). A pohár aljába mérj 2 cl Kahlúa kávélikőrt, majd rá ÓVATOSAN 2 cl Bailey's krémlikőrt. Legfelülre 2 cl Cointreau (esetleg Triple Sec, ez olcsóbb) kerül.

Ha jól csinálod, szép, csíkozott lesz.

És most jön a poén: meggyújtod a tetejét, de nem várod meg, hogy kipárologjon a citruslikőrből az alkohol, hanem szívószállal megiszod. :D


Jó tanács: ne 4 sör és egy Jäger után idd, mert akkor kicsit out-of-control lesz az estéd. ;)

2010. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!