Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lehet benne a turpisság?

Mi lehet benne a turpisság?

Figyelt kérdés
Egy barátom mondta h versenyezzünk ki tud többet inni, és fogadjunk h egy nagy üveg svéd vodkát megiszik egyedül húzóra és h nem fog bebaszni.A piát előttem fogja kinyitni mielőtt azt hinném h vmi átverés van benne.Ezt hogy gondolta?
2010. aug. 9. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jó buli az alkoholmérgezés----:S
2010. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de nekem is lemegy 10-15 feles, úgy, hogy semmi bajom sem lesz. nyilván nem egymás után... ebből maximim alkoholmérgezés lesz:D
2010. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem bírja az alkoholt kicsit sem... és mikor belementem a fogadásba röhögött h ;D na akkor ezt megbeszéltük és h ő fog nyerni majd meglátom ...
2010. aug. 9. 11:57
 4/9 anonim válasza:
Hát, lehet csak nagy a szája. De ha kibontja az orrod előtt még te is kortyolj bele, hogy tényleg az e.(nem nagy varázslat visszazárni bontatlanra)Ha tényleg az, akkor nem hiszem, hogy szórakoztató az első alkalommal ingyenes detox.
2010. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Partyqueen válasza:

Aki hülye, haljon meg. :D

Amúgy szerintem be fog rezelni, és bukja a fogadást. ;) Most én is azt mondom, hogy megiszok egy üveg vodkát húzóra, de ha ott áll előttem hétdecis valójában, akkor 2x is meggondolom. :D

2010. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nah...alkoholmérgezést nem fog kapni, ha nem először csinálja...ez esetben még vidáman fel is állhat, futhat egy kört (utána gyomormosás, vagy ha nagyon iszákos, sejtpusztulás hatalmas fokon).


Turpisság? Esetleg injekciós tűvel higította, felcserélte vagy hasonló. Biza az alkoholokat sok féle képpen lehet hamisítani. Ajánlom, hogy együtt vegyétek meg ^^


A mentők számát azért ird fel elötte. Meghalni nem fog, de ha nyer, akkor megérdemli...irigylem :)

2010. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is vegyétek együtt a vodkát, h ne tudjon csalni. és mi a tét?
2010. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

két dolog lehet

1 a marhája azt hiszi, hogy a hashajtó nem engedi felszívódni az alkoholt

2 széntabletta


mindkét esetben mentő lesz a vége és detox

2010. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát az hogy bepartyz haverjával ha neki lesz igaza...és ugye belementem mert hát ez abszurd hogy sikerüljön..de most már elgondolkodok h ennyire magabiztos :S
2010. aug. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!