Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen whisky-t ajánlotok?

Milyen whisky-t ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyant keresek ami minőségi de nem tul erőteljes ízű az sem baly ha semleges az ize de finom legyen.Maximum 9000 Ft-ig

Amit kostoltam Balantines(penny is kb 4-5000 Ft volt ha jol emlékszek),piros ruhás,fekete pálcás kalapos urieberes nevére nem emlékszem de az izvilága nem jött be

Balantines é viszont igen és ehez hasonlo vagy ugyanilyen ízvilágut keresek

Tudom izlések pofonok de hátha tudtok mondani valami finomat. Nem vagyok szakértő de nyitott vagyok a jóra:Troll komenteket nem kérek csak értelmes választ



2020. okt. 31. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Jack Daniel's a kedvencem.

Sparban asszem 8-9 ezer forint. Attól függ éppen akciós-e vagy sem.:)

2020. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha iszok akkor csak Jack Danielst semmi mast.
2020. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jőhetnek még további márkák nem baj ha kicsivel több 9000 Ft-nél
2020. okt. 31. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

A Johnny Walkerre emlékszel, őt szoktuk sétáló Jánosnak is hívni.

Ezen kívül, nálunk: Bali, Jim Beam, Jack Daniels, ami favorit.

2020. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ballantine's
2020. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg a fekete johnnie walker? Finomabb, mint a Red, viszont drágább is. Olyan 10 - 13 ezer Ft körül mozog.
2020. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Legalább egy Highland Park 10 szintjéig érdemes felmenni, ha élvezni is akarod, ha mindegy, akkor marad Jack, John, Jim és vidám pajtásaik. Kocsmázáskor azokkal sincs semmi gond, de egy-egy pohár jobb italt megcélozva már nem feltétlenül húdejók. HP10 ilyen 10-14 között szokott akadni, akciótól függően.
2020. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!