Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen vörösbort ajánlotok?

Milyen vörösbort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos vashiányos vér szegénységgel küzdögetek és már két hónapja vagyok speciális étrenden és vitamin kúrán. Plusz laktóz probléma is lett emellé...

Nos vörösbort is használok néha főzni de egy pohárral este meg iszok 3 naponta de elfogyott a bor.

Milyet ajánlotok inni ami édes azért. Eddig Bock-ot v egri bikát használtam és ittam.

De ehhez hülye vagyok szóval ezért kéne a segítség hpgy ehhez mérten melyik bor jó minőségű és nem túl savanykás a vas turbózásomhoz kisegítésképp?


Köszönöm bármilyen segitséget is kapok



2020. nov. 7. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek különösebben a borokhoz de az egri bikavér az szerintem nem édes bor..
2020. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak kaptam és főztem vele de én édesre számítottam mikor inni is akartam belőle. Csalódás volt :/
2020. nov. 7. 01:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A merlot általában elég "könnyen" iható. A pinot noir is könnyedebb a vörösek közül.


A Lambrusco kifejezetten édes vörös gyöngyözőbor, ennek azonban nem vagyok tisztában a vastartalmával.

2020. nov. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Merlot-t javaslom.
2020. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"melyik bor jó minőségű" … a szaraz :) Tehat a fanyarabb izu es nem az edes. Az edes borok desszert borok, a feledesek meg szinte mind szemetek a hozzaadott cukor miatt.

Szoval a szaraz borok kozott vannak a jominoseguek!

2020. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Sokat kell borozgatni ahhoz, hogy elvezni tudd az apro finomsagokat amiket a borban megtalálhatsz. Ha meg csak a feledes-edes szintnel tartasz, akkor meg semmit nem tapasztaltal meg a jo minosegu borokbol.

A bor nem szörpi, próbálgasd nyugodtan a szaraz fajtakat … egy ido múlva rádöbbensz majd a borozas fimonsagaira.

2020. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
La Fiesta
2020. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mivel nekem ilyen 3 naponta este egy pohár kell vagy ha nagyon kapós akkor két naponta és csak a vastartalma miatt.

De ha a legjobb vastartalom egy szárazban van akkor állok elébe

2020. nov. 8. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!