Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mik azok az ital fajták,amit...

Mik azok az ital fajták,amit egy beszélgetős est alatt lehet iszogatni?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének,mint amilyen a whisky is. Amit lehet magában is inni akár.

2020. dec. 15. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tequila
2020. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bá a Hubertus az igazi:DDDDD
2020. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Phoney ***** válasza:
100%

Az összes.


10 éve foglalkozom italokkal, sok mindent megkóstoltam, de bármi lehet az, amiből számodra élvezhető színvonalat veszel. Nekem személy szerint beváltak erre pl... bor, sör, szaké, [összes féle] whisky, brandy, rum, abszint, raki, pastis, pálinka... a többi meg csak azért nem, mert még nem próbáltam ilyen alkalomra.

2020. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
rum, konyak
2020. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

gyerekeknek a habos kakao

csajoknak pezsi vagy valami kremlikor

sracoknak bor/sor/palinka+energia ital

ferfiaknak rum/konyak/whisky

piasok a vodkat isszak

2020. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A whisky, vodka, rum, vodka, konyak, pálinka, azaz égetett szeszes italok - főleg tisztán-, nem éppen a beszélgetős, iszogatós estek italai. Long drinkek (whisky-cola, vodka-juice, stb.), borok, sörök, de még a teák és az üdítő italok is jobban passzolnak a beszélgetős esthez, hiszen elvileg nem cél a lerészegedés, mert az csak a belszélgetés minőségének a rovására menne!
2020. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Phoney ***** válasza:
100%

ma 23:25

A rövidital nem feltétlenül a sakálrészegségről szól, hogyha nem úgy kapkodja be az ember, mint hülyegyerek a cukorkát... persze ehhez valamennyire minőségi rövidital kell, amit nem csak fagyasztóból garatra verve lehet "élvezni".

2020. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjál már, Phoney, itt beszélgetős estről volt szó, nem pálinka kóstoló estről. (bár ott is sokan berúgnak) Persze, nem kell berúgni, de röviditaltól sokan úgy lesznek sakálrészegek, hogy nem tervezik! Nyilván függ a társaságtól, meg egyáltalán, hogy miről akarunk beszélgetni, de akkor maradjunk annyiban, hogy a beszélgetéshez nem feltétlenül kell égetett szeszes italokat fogyasztani, vannak jobb ternatívák!
2020. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

8, Ugyanmár. Hát azért 25 felett az ember tudja már hogy hol a határ.


Az ital meg igazán a társoságtól függ, és napszaktól, helyszíntől és évszaktól.


Most én forralt bort, forralt cidert, likőrös forrócsokit vagy hasonlót csinálnék a télre való tekintettel.


Nyáron sangria, koktél jégkrém...

2020. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
#9, én is így gondolom, hogy egy pl. egy sangria jobb választás a beszélgetős estre, mint a tömény. Abba meg, hogy az emberek mennyire tudják, hogy hol a határ, inkább ne menjünk bele! 20 év vendéglátózás alatt (szállodák, diszkó, éttermek) láttam pár meglepő "sikertörténetet", disztingvált úri hölgyek körében is.
2020. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!