Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A filmekben miért ilyen barna...

A filmekben miért ilyen barna papírzacskóból isszák a piát?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy az üveg van a papírzacskóban, értitek... de mi ennek az értelme?

2020. dec. 28. 21:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Abban az államban gondolom tilos közterületen alkoholt fogyasztani.
2020. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ha mindenkinek papírzacskóban van a piája, akkor úgyis tudják, hogy akinél az van, az alkoholt fogyaszt.
2020. dec. 28. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Van, ahol felbontott üveg nem is lehet nálad, sem az autóban.
2020. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

"akkor úgyis tudják, hogy akinél az van, az alkoholt fogyaszt."

Igen. Ez a jogrendszer. :) Ha nem ad okot arra, hogy megmotozzák, akkor állíthatja, hogy abban nem pia van. A rendőr pedig csak alapos indokkal nézheti meg (legalábbis meg lehet tagadni tőle egy bizonyos pontig).

2020. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
Nem ugrik be egyetlen film sem, amiben így isszák. Kíváncsivá tettél. Egyébként az lehet az oka, hogy takarják a márkajelzést.
2020. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

#5 nem sok filmet láthattál... Egyrészt mert baromi sokban van ilyen, régebbiek én és mostaniakban is, másrészt meg akkor tudnád, hogy a márkát nem ilyen primitív módon fogják takarni. Menjél vissza szépen Barátok köztöt nézni, az való neked.


Egyébként meg igen, ezt azért csinálják Amerikában, hogy a rendőr nehezebben köthessen beléjük. Persze nyilván az is tudja mi van a papírzacskóban, csak hát, ilyenkor nem mondatja azt hogy látta, hogy az alkohol, alapesetben meg nem mehet oda kivenni a kezükből, hogy megnézze.

2020. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Aha, menjek vissza BK-t nézni, mert nem ezt figyeltem. Hasonló jókat kívánok neked is! Miért nem lehet normálisan válaszolni? Amik filmek hirtelen előttem vannak, azokban pont nincs ilyen jelenet.
2020. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

7

Pl.a Terminatorban is van ilyesmi jelenet.Azt csak láttad.

Ott a csöves kezében a becsomagolt üveg:

https://www.youtube.com/watch?v=qpCOrSDTpk0

2020. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen láttam, köszönöm. És ezt miért kellett ilyen bicskanyitogató stílusban közölni?
2020. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9


Nem tudom.A hatodik választ nem én írtam.

2020. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!