Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nincs a Pennyben olcsó...

Miért nincs a Pennyben olcsó cseh sör?

Figyelt kérdés
Sosem vásárolok pennybe, de cseh söröket sokszor vettem, főleg ha akciósak voltak. 1-2 hónapja voltam két üzletben is, ahol semmilyen nem volt, illetve a reklámújságukban sincs azóta leértékelve. Mi történt? :(

2021. jan. 9. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

gondolom nincs rá nagy kereslet azért nincs(szerintem)

viszont van pennynek saját söre aranyhordo az sem tul drága már ha szereted aránylag iható

3 féle van belöle zöld 3% kék 4% piros 4,5% fekete ritkán van 7,2% os

2021. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
arany hordo a neve
2021. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az csak igyad a kukoricás sört .
2021. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kicsi volt rá az igény.Jobban viszik az ólcsó söröket,pl königsbrau.arabyhordó.
2021. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1


Amire gondolsz az szerintem az Arany Korsó...

2021. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen valoban az arany korsora gondoltam csak hirtelen nem jutott eszembe a neve
2021. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem forgalmazza a Rychtart.Ott van helyette a Lidlben kapható Argus Maestic.Azt néha le szokták árazni 160 forint körülre.Annyi pénzért én nem találtam még jobbat.
2021. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is kerestük. Nálunk már hónapok óta nincs. Pedig szerintem a legjobb sör volt abban az árkategóriában. Szóval fura lenne, ha a kereslet hiánya miatt szüntették volna be. De lehet, hogy a magyarok nem ismerik úgy a márkát és nem vették.
2021. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig a kereslet miatt nincs, mindig sok volt belőle, alig vették (nem bíztak benne az emberek).

Az üveges Rychtar volt a legjobb.

2021. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van Aranykorsó, de az lengyel. A Rychtar,Lobkowicz hiànyzik. Az Edelmeister egèsz iható.
2022. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!