Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Soproni Óvatos Duhaj széria...

A Soproni Óvatos Duhaj széria söreinek íze csak szerintem változik rendszeresen?

Figyelt kérdés
Tegnap ittam egy Fél doboz IPA-t és egy fél doboz búzát. Teljesen más íze volt mind a kettőnek mint körülbelül egy hónappal ezelőtt. Pedig a hőmérsékletük is azonos volt a legutóbbival.

2021. jan. 14. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég ritkán iszok ilyeneket, hogy ez nekem feltünjön, de nem egyszer hallottam, hogy eléggé változó a minőségük.
2021. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyüzemi, ott elvileg ugyanazt főzik. Ha eltérés van, az inkább tudatos (olcsóbb alapanyag érkezett, vagy tárolási probléma).

Ezek a legjobb ár/értékű sörök Magyarországon, ha jól hallottam most állami támogatást is kaptak így talán alacsonyan is maradhatnak az árak.

2021. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baromi jó sörök, én legtöbbször ezt szoktam venni.


Az én megfigyelésem alapján az ipa folyamatosan változik, már nem is veszem emiatt. Az apa stabil, bár ott is volt már kevésbé jó széria. Leginkább azt veszem. A búza nem jött be, kétszer ittam, szóval nem tudom. Ami szerintem állandó minőségű, és nagyon jó, az a porter.

2021. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ipájuk már kezd viszonylag homogén lenni, de a búza az irtójó és a förtelem között ingázik.
2021. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!