Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől van hogy nem tudom...

Mitől van hogy nem tudom lehúzni rendesen a feleseket?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy nem bírom, hanem míg mások így egyből leöntik a torkukon vagy nem tudom addig én így beveszem a számba és lenyelem, valami ilyesmi. Lehet a nyelésemmel van a baj, régen suliba ivóversenyeknél mindenki pár másodperc alatt én meg így folyamatosan nyeltem.

Nem tudom miért van ez.



2021. jan. 27. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek,hogy egyből garatra önti az ember csak a rossz ízű italoknál van valami értelme.De ha már valaki vesz egy jó pálinkát vagy bármi más minőségi italt,akkor azt hülyeség a teljes íz és illat kiélvezése nélkül el pazarolni.
2021. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Phoney ***** válasza:
100%
A gyomrod könyörgése tart vissza, és nagyon helyesen. Én sok liter töményet megittam az elmúlt 10 évben, de nem emlékszem, mikor "vertem garatra" utoljára egyben féldecit. Ez csak olyan körökben szokás, ahol olyan undorító dolgokat isznak, hogy jobb minél nagyobb és minél gyorsabb kortyokban letudni.
2021. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi, így is megtudom inni mármint így kortyolhatva meg lassan, csak így rögtön innom kell rá mert rám jön a hány inger.
2021. jan. 27. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3

Bizonyára rosszabb minőségű italokat fogyasztasz.Vagy csak nem szereted.Ez esetben igyál inkább sört.

2021. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Phoney ***** válasza:
100%
Konkrétan mit iszol, hogy kis kortyokban is hányingered van? Amúgy ja, fölösleges töményet innod ha nem élvezed: ugyanannyi pénzért jobb söröket-borokat lehet kapni ugyanannyi alkohollal.
2021. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Édes istenem, hát ne idd! Képzeljétek még életemben egy korty pálinkát nem ittam meg és még élek, pedig már 51 éves vagyok. A szervezeted tiltakozik!
2021. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudom lehúzni, egyszerűen nem értem a technikát, hogy kell..

Pedig megittam már pár rövidet, de így én is csak kortyolgatva, kísérővel.

2021. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5- vodkával volt ez, pálinkánál, likőrnék, jagermaister-nél.

7- nekem ugyanez van


A sört azt nagyon szeretem, általában azt iszom, meg bort. De azért egy jó buliba nem akarom kihagyni a rövideket. Sörből elég sok kell hogy kicsit berúgjon az ember.

2021. jan. 27. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:

9


Kinek mi a sok.Mondjuk nyolc 5%-os sör az alkoholtartalmát tekintve kb. olyan mintha fél liter 40%-os töményet meginna az ember.Azt azért már elég rendesen lehet érezni.

2021. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!