Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem szoktam alkoholt inni,de...

Nem szoktam alkoholt inni,de hallottam a Strongbow-ról,1 üvegtől be lehet rúgni? Miben más mint egy doboz sör?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 16:17
 1/10 anonim válasza:
100%

Az, hogy be tudsz-e rúgni egy üvegtől az függ attól is azért, hogy amúgy mennyire bírod az alkoholt.

A Strongbow egy cider, almából készülő alkoholos ital, a sör pedig malátából készül.

2021. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanannyi alkohol van benne, mint a sörben. Én már ittam és nálam semmivel sem volt erősebb hatása.
2021. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem fogsz berúgni egy üvegtől. Egy doboz sörben is több alkohol van.
2021. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ ettél-e elõtte, gyógyszerre iszod-e, és milyen a toleranciád, testméreted.


Alacsony, iváshoz nem szokott kiscsajokról én elhiszem hogy kicsit becsiccsentettek tõle. Pláne ha alig esznek.

2021. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Strongbow cider, azaz szénsavas almabor. Mivel 330ml egy üveg és 4,5% alkoholtartalmú, erősen kétlem, hogy akár egy absztinens is berúgna tőle.
2021. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A berúgás alatt sokan sokmindent értenek. Egy gyereknek már a szalonspicc is az, egy felnõtt meg 6-8 sör után is kb józan.


Nyilván egy cidertõl nem leszel pitsca részeg.


Egyébként nem csak almás van, létezik strongbow dark fruit is

2021. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Az ízesítésnek semmi köze ahhoz, hogy az összes Strongbow almából (és körtéből) készül.
2021. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A Strongbow cider, azaz szénsavas almabor."

:D Igen! Nyomokban...

2021. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egy gyereknek már a szalonspicc is az, egy felnõtt meg 6-8 sör után is kb józan"


Nyolc 5%-os sör az alkoholtartalmat tekintve kb.olyan mintha az ember meginna fél liter 40%-os töményet.Ha egy átlagos 80 kilós felnőtt megiszik nyolc sört egymás után,akkor azt bizony rendesen megérzi.

2021. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán iszom alkoholt, ha igen, akkor is általában vörösbort. Néha megiszok 1-1 cidert. Munka után általában eszek valamit, fürdök stb. Úgy semmi bajom,hogy nem éhgyomorra iszom, konkrétan nem is nagyon érzem de épp elég. Ha nem ennék előtte, fáradt is lennék úgy talán rossz lenne a helyzet :D Úgyhogy nem gondolnám erős italnak, szerintem nem lehet egy darabtól "berugni". De teljes mértékben egyéntől függ!
2021. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!