Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 96%-os Alkohol, és almalé...

96%-os Alkohol, és almalé keverékéből ki lehet hozni valami ihatót?

Figyelt kérdés
Nincs itthon alkohol, viszont egy régi autós egészségügyi dobozban van egy teljen üveg 96%-os alkohol. Ha ehhez hozzáöntök fél liter almalét akkor az jó? Vagy többet kell? Ti hogy szoktátok. Gondolom nem csak én jártam így eddig hogy elfogyott az alkohol.

2021. márc. 18. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Inkább mennék boltba, mintsem ilyen bélrohasztót igyak. Ha pedig már minden mindegy, csak alkohol legyen benne, akkor ott elgondolkodnék, hogy mikor siklott félre az életem.
2021. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Veszélyes játékot szeretnél űzni jóbarát....osztom a(z)#1 véleményét.
2021. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Remélem denaturált!
2021. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Phoney ***** válasza:
37%

Az egészségügyi etanol általában fogyasztható volt régen is, de inkább nem fogadnék rá, hogy egy régi dobozban milyen van.

Ha bátor vagy, akkor kóstolj meg egy kicsit a duplájára vizezve, és ha ugyanolyan illatú-ízű, mint a vodka, akkor jó eséllyel veszélytelen.

2021. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ittam már ilyet persze. Teljesen olyan az illata mint a vodkának.
2021. márc. 18. 11:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Nincs jó íze almalével sem, de azzal főzünk amink van. Csak jövő héten megyek boltba sajnos, addig ki kell ezzel húzni.
2021. márc. 18. 11:23
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha valakinek ennyire gond, hogy nincs otthon alkohol, annak nem ilyeneket kellene összepancsolni, hanem sürgösen jelentkezni elvonóra, mert ez már igen masszív alkoholizmus!!!


Ugyanis egy normális, egészséges ember képes akár napokat is kibíni alkoholfogyasztás nélkül, aki nem, azt nevezik alkoholistának!


Mellesleg az az alkohol nem belsö fogyasztásra készült, nem olyan tisztaságú, amit meg lehetne inni.

2021. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Ez tényleg gáz. Ne akarjál már orvosi szeszt inni 🥴🥴🥴



Btw, Almaléből lehet cidert érlelni, de az több nap, és kell hozzá 5-10 liter...

2021. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6

Szerintem inkább ugorj el valamelyik közeli boltba aztán végy egy tálca sört.Jobb az mint az ilyen kotyvalékok.


Én is ittam 96%-os alkoholt mustba keverve,vízzel stb.De már inkább nem innék semmit ha csak ilyen van.

2021. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem iszom meg egyszerre. Több napra elosztom. Vagy ahogy kiadja majd, de sztem 3 napig ez elég lesz. azért alkoholista nem vagyok, csak kell egy bizonyos adag. így szoktam meg ennyi.
2021. márc. 18. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!