Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Örs Vezér Terén lehet valahol...

Örs Vezér Terén lehet valahol üveget visszaváltani? Ha igen, hol és hogyan zajlik? Vannak automaták?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott van a kulcsszavak között a SPAR, az Árkádban van egy nagy Interspar, ott biztosan van automata. Lehet, hogy az áruházon kívül, a bejárat mellett, lehet, hogy bent. Odamész, berakosgatod az üvegeket, ha kész vagy, akkor megnyomod a gombot és kapsz egy cetlit, az azon lévő összeget levonják fizetéskor. Vigyázz, a Spar-ban ezt az automata kasszánál nem tudod felhasználni (legalábbis egy éve még így volt) csak a hagyományos pénztárnál!
2021. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja! Az Árkádban fogod tudni megcsinalni. Ha jól tudom a -1 emeleten a legvégén van maga a nagy SPAR és nem sokkal előtte egy kis folyosón található a visszaváltó automata.
2021. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Időközben meg is szűnt a Sparnál, egy ajtó van helyette.

Én is épp más alternativát kerestem emiatt...

febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2021es kiírás, akkor még ott volt :)

Feltételezem az új rendszer miatt szűnt meg. Szeirntem hamarosan a Sparon belül lesz egy ilyen kialakítva :)

febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószinű, de nem is degradálásként irtam, hanem mint egy update, csak hogy ha esetleg valaki hasonlóképpen akadna a kérdésre :)
márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!