Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen íze van ennek a Tatrate...

Milyen íze van ennek a Tatrateanak?

Figyelt kérdés
"Narancssárga" azaz a csipkebogyós homoktövises tatrateanak milyen íze van, nem túl édes? Fiú társaságba vinném, születésnapra, és félek hogy olyan édes lesz esetleg mint a kókuszos társa, ami szerintem már túl émelyítő. Akik már ittak, leírnátok milyen íze van?

2021. ápr. 12. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
markánsan aromás,de mégis könnyed
2021. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmivel nem émelyítőbb, mint a többi íz. Ha azokat szereti a társaság, akkor ezt sem fogja utálni. Egyébként nem tudnám mihez hasonlítani az ízét, valóban aromás ahogy az egyes is írta, de én sem a csipkebogyó, sem a homoktövis ízét nem tudom kivenni.
2021. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi mint a jégernek vagy unicumnak. Én ahhoz tudnám hasonlítani.
2021. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én 67%osat ittam de égetett nagyon szóval nem éreztem semmilyen ízt
2021. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2021. ápr. 13. 00:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig ez ízlett a legjobban, elég édes, de a kókuszosnál határozottan jobb!
2021. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem az az édes ami már émelyít. 😅
2021. ápr. 14. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom régi. 4-esnek: Azért nem éreztél semmit, mert nem nagyon van íze az alkoholon kívül. Eskü a 72-es ízletesebb és mintha picit édesebb is lenne.
2022. márc. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!