Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől ilyen pocsék a Budapeste...

Mitől ilyen pocsék a Budapesten kapható 0,5L-es dobozos Borsodi Világos sör?

Figyelt kérdés

Én Borsodból költöztem fel és az első az, volt hogy vettem párat a Lidl, Sparban.


Mikor mentem haza, vittem innen párat és a színe is sokkal sötétebb a Budpesten kaphatóbbnak és nem habzik annyira.



2021. ápr. 13. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nosztalgiázol, honvágyad vagy, "Budapesten minden szar és utálok itt lenni:("-szindrómában szenvedsz.


A Borsodinak egyetlen gyára van Bőcsön, az egész országot onnan látják el. Persze belefuthattál rosszul tartott, megromlott dobozokba, de kétlem, hogy egymás után kétszer, két különböző láncnál is ez történt volna.

2021. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Az összes magyar sor ihatatlan, még a márkás külföldieket is elrontják.

Egyedül a Dreher iható.

2021. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írta.
2021. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok magyar sörnél feltűnt, hogy amikor friss készlet van, mert valami új doboz meg cimke van, meg hú de akció, akkor valami irdatlan finom gabonás a cucc. Amikor ott áll egy jó ideje, és nincs is kimondott promóidőszak, akkor meg az a savanyú, nyúlós izé van benne, amit nevezhetünk magyar sör aromának is.
2021. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-esnél a pont, de nálam a Dreher is legutóbb a mosdókagylóban végezte.

Az ilyen 200-250 Ftos söröknél nagyon nem a minőségre mennek a gyártók hanek a mennyiségre. Annyi pénzből nem is lehetne legyártani egy minőségi sört úgy hogy profit is legyen nekik. Én 400 Ft alatt nem is nagyon költenék sörre.

2021. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
82%
A Borsodi sosem tartozott az igazán jó sörök közé,nálam legalábbis nagyon nem,viszont azt nem is Pesten gyártják,tehát nem teljesen értem a kérdésed.Magyar sörök között nálam a Dreher az egész jónak,ihatónak számít.Azonban ha igazán jó sört akarsz inni,akkor Pilsner Urquell-t vagy Krusovice-t igyál.
2021. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Akkor elárulom neked, hogy Németországban (ahol 3szoros a fizetés) 1 euróért vehetőek a német sörök Literáron (Holsten, Becks, Warsteiner, Radeberger, Franziskaner, stb.)!

Akkor milyen 800Ft-os sörről beszélsz?

2021. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 euró=361 Ft. Még ha literes is, a csomagolás miatt akkor se lehet a fél literest arányosan számolni.


A felsoroltak közül a Warsteiner az ami iható, de azt se mondanám egy kifejezetten jó sörnek (illetve az utolsó 2-t nem ismerem) szóval tartom magam ahhoz amit írtam :)

(5)

2021. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!