Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jókedv helyett miért a rosszul...

Jókedv helyett miért a rosszullét jelentkezik, ha kicsit többet iszom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nagyon savas, valószínűleg nem bírja a gyomrod. Amúgy is mindenkire más hatással van az alkohol.
2008. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet amit az első írt, de az is, hogy a véred nem képes feldolgozni az alkoholt és kering benne túl sokáig.

Hirtelen bejut a véráramba és folyton az agyadat piszkálja, emiatt pedig lehet hányingered, stb. Esetleg ne igyál alkoholt, én sem iszom, mégis tudom magam jól érezni. Ha pedig koccintani kell, hát igyál utána hideg szénsavas ásványvizet, legalább 2 decit, akkor jobb lesz és másnap sem fogsz émelyegni.

2008. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a jó kedvedet nem az alkohol okozza. Az alkohol esetleg kísérő a jókedvedben. Az alkohol méreg!

Persze, én is iszogatok és ha jó csapattal vagyok, vagy csak magamban és jó a kedvem, akkor az alkohol ezt még csak fokozza! Viszont én is szoktam néha úgy iszogatni, hogy olyan tüneteket okoz, mint nálad!

Én azt javaslom, hogyha örömödben iszol, akkor egészségedre!

Ha bánatod van, akkor tabu! Ilyenkor ne nyúlj a pohárhoz!

2008. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a legmegfelelobbet iszod. Probalj ki valami mas piat, mert lehet, hogy mastol jobb kedved lesz, nem egyforman hatnak!
2008. dec. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én ritkán iszom alkoholt, és velem is ez volt.Kaptam egy jó tanácsot.Igyál gyümölcsbort jó hidegen, attól nem leszel rosszul.Természetesen nem fél óra alatt kell meginni egy üveggel.Szép lassan kortyolgatva.Az is baj lehet hogy hirtelen iszod.Én szeretem a finom édes borokat, ezért szeretem a Sangriát is.Azóta nem voltam rosszul!
2008. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az alkohol kis mértékben oldja a hangulatot, utánna álmosság, majd szorongás jellemzi
2009. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!