Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2,5dl vodka mennyire szamit...

2,5dl vodka mennyire szamit soknak 1emberre fel ora alatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy ivos, mert ha bar szorakozni jarok, nemigen szoktam berugni, 1-2sor nekem boven eleg a szorakozashoz, a masik meghogy atlagban eleg sokat kell innom ahhoz hogy berugjak ha nagyon akarok. A tegnapi kiveteles alkalom volt, elegge berugtam, megittam 2,5dl vodkat egy jo fel ora alatt. Ez soknak szamit? Ettol mar “illett” berugni?

2021. máj. 30. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát fél óra alatt nem kevés, pláne ha nem vagy hozzászokva.
2021. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alkohol kalkulátor szerint: (1.3‰ alk szint - 10 óra míg kiürül belőled 37,5%os vodkából)


"Izgatott állapot (1.2‰ - 2.1‰)

A hangulatod már nem egyértelműen derűs, inkább ingadozó. Adott esetben olyan dolgokat cselekszel, amit józan állapotban nem követnél el. Lassulnak a reflexeid, és romlik az érzékelésed, valamint a felfogóképességed. Egyensúlyérzeted bizonytalanabb, súlyosabb esetben akár az emlékezeted is kihagyhat."

2021. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még annyi hogyha 2 decit iszol negyed órán belül (1.1‰) akkor még pont nem kerülsz ebbe az állapotba, helyette:


"Eufórikus állapot (0.5‰ - 1.2‰)

Az alkoholtól felszabadulttá, derűssé váltál, illetve a megszokottnál többet beszélsz. A precíziós mozgásod ügyetlenné vált, de komolyabb egyensúlyzavarokra nem kell számítanod."


Plusz ilyenkor még nincs akkora másnaposság sem.

2021. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 feles már nem kevés, főleg fél óra alatt. A probléma az lehetett, hogy minimum 30 perc, mire felszívódik az alkohol, szóval az első még a véráramba se került, amikor már küldted utána a következőt.

Szóval legközelebb csak szép lassan a rövidekkel.

2021. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés.Bár ezt még úgy ahogy lehet "uralni". Előfordult olyan,hogy kb.ennyi idő alatt megittam fél liter vodkát.Annál már nem volt semmi átmenet.Hanem egy darabig nem éreztem szinte semmit.Aztán a földön fekve tértem magamhoz órákkal később.
2021. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!