Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italt vigyek egy...

Milyen italt vigyek egy házibuliba?

Figyelt kérdés
Én egyátalán nem szoktam alkoholt inni és buliba járni, szóval fogalmam sincs, hogy mit vigyek. Vagy egyátalán vigyek? Egy lánynak megyek a születésnapi bulijába.
2021. jún. 22. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Száraz fehérbort, abból baj nem lehet. Ha ezer forint felett veszed, akkor egész kicsi eséllyel kapsz teljesen ihatatlant.
2021. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Vodka vagy pálinka, azzal nem tudsz mellélőni
2021. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Fehérbort nálunk senki nem iszok. Soha. Vagy vörösbor, vagy sör, vagy pálinka, vagy viszki. Ezek biztosan elfogynak.
2021. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
*iszik
2021. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
bort szerintem csak akkor fogják értékelni ha fröccsös a társaság. inkább sört vigyél vagy töményet
2021. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sört.Ilyen melegben nem igazán esik jól a tömény.
2021. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy vodkát vinnék.

Vodka-narancs, szuper:)

2021. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Primitív suttyóság egyéni ízléseket belekeverni egy ilyen alkalomba.

Ez nem egy fáradt kanbuli, ahol a beb@szás a lényeg, hanem egy lány szülinapja!

Kutyát nem érdekli, melyik vendég mit szeret, egy szülinap a szülinaposról szól, te pedig amúgy sem szoktál alkoholt inni, tehát valószínűleg nem azért vinnél piát a buliba, hogy akár te, akár bármelyik meghívott komfortosabban b@sszon be.


Ha se inni, se buliba járni nem szoktál, akkor azért mész, mert megtiszteled a szülinapján. Irreleváns más mit szeret, alkalomhoz illően egy üveg pezsgő tökéletes választás.

Ha leányzó az ünnepelt, jó eséllyel sokkal inkább értékel egy édes pezsgőt, de ha abba a néhány százalékba tartozik, aki mégse, gesztusként akkor is, (ha nem ismered konkrétan az ízlését) édeset illik vinni, mert ezzel egyben kifejezed a figyelmességedet, és hogy az ünnepeltet helyezed a többiek elé.

Innentől pénztárca kérdése, ami a minimum belépő szint, ezer egynéhányszáz ft környékén, az egy BB arany cuvée vagy egy Törley Excellence Sárgamuskotály.

2021. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
Esetleg ha lány akkor talán valami rosé bor vagy talán valami bailey's likőr, de ha ismered nyugodtan megkérdezheted
2021. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!