Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik italokat szeretitek...

Melyik italokat szeretitek legjobban fogyasztani egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Nincs nagy tapasztalatom az alkoholos italok terén, kezdő ivó vagyok, 1-2 dolgot próbáltam eddig, jobban inkább csak söröztem , somersby, meg ilyen lightosabbak. Milyeneket ajanlatok ? Óriasi a kinalat, nem akarom sorban probalgatni mindet.

2021. júl. 4. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Általában abból szoktam kérni, amit szeretek és jó áron van az adott szórakozóhelyen.

Néha borozok, néha meg töményezek.

Ami nekem ízlik az a Jim Beam almás és a mézes, a Royal ízesített vodkák, Hubertus, Jager, whisky-kóla, rumoskóla, vodkanarancs, gin-tonik.

2021. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Alattomos, Royal ízesített vodkák. Sörözni szórakozóhelyen nem szeretek (sokat pisilek tőle, puffaszt). Tequliazni imádok, a koktéloknak is nehezen tudok ellenállni.
2021. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem koktélok közül kedvenc a Tequila Sunrise és a Carribean Blue.


Egyéb: Baileys, Jäger meg pl Limoncello ha van.

2021. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:

Én viszkizek, vagy konyakozok.


Màrkàban: Jameson, Tullamore, Maker's Mark (bourbon), konyakból meg a Courvoisier a kedvenc.


Nem feltétlen szórakozóhelyes a menü, de a fogyasztàsukkor jól szórakozom.

2021. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Karamellás tej.
2021. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sör és whisky nálam a favoritok, de jöhet még bor, pezsgő, likőr/krémlikőr, és ha van, akkor jó kis házi pálinka. Persze mindenből csakis mértékkel, jó egy kis spiccesség, de komolyabban berúgni nem akarok soha!
2021. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!