Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A német apfelwein ugyanaz...

A német apfelwein ugyanaz mint a cider?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne hogy , eredetileg abból is csinálnak fröccs szerűt , és ugyebár itthon német almabort nem igazán kapni , szóval gondoltam hogy amit online írnak hogy kb ugyanaz mint a cider , elég ahoz hogy egy somersby vagy egy carling helyettesítse az apfelwein-t a szódával.


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. júl. 9. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem. A cider több összetevőkből áll, mint az apfelwein
2021. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem, az apfelwein szénsavmentes. De ha fröccsöt csinálnál belőle ez pont nem számít.


Az már inkább, ha olyan tömegtermék gagyit használnál hozzá, mint az említett márkák, amik köszönőviszonyban sincsenek az eredeti ciderrel, inkább almaízű szörpök alkohollal. Az Auchanban van pár korrekt francia cider (sokszor sajátmárkás, de finom), inkább azokkal próbálkozz. Vagy legalább egy polccal feljebbről, a brit nagy márkákkal: Bulmers, Weston's, Kopparberg, stb.

2021. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


dobd be a szöveget a deepl.com- fordítóba, ha nem beszélsz németül...

2021. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 a kopparberg svéd márka. a bulmers az egyik legolcsóbb, de nagyon jó az aromája, én szeretem. thachers pl már egy jobb márka (ha lehet egyáltalán valahol kapni Mo-n)
2021. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!