Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kínos részeg sztorik?

Kínos részeg sztorik?

Figyelt kérdés
Ittatok már valamilyen esemény előtt, hogy kicsit lenyugodjatok, de pl balul sült el? vagy bármilyen kínos részeg sztori?

2021. júl. 17. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
fiatal voltam, 18 éves körül. barátnőm be akart mutatni a szüleinek. én meg egy kicsit izgultam. hát a szüleim martini biancoját megbontottam, ami eléggé itatta magát. nyár volt, jó meleg, kora délután. a martini megütött és én elaludtam, így elmaradt a nagy bemutakozás. elég ciki volt, hogy nem tudtam elmenni, én sem lettem volna szimpatikus magamnak a helyükben.
2021. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Társaságban erőltették hogy igyak. Mondtam nekik hogy én nem szoktam inni soha. Nem értették meg.. Ha nem iszok, vérig sértem a rokonokat. Ezt hallgattam 1 órán keresztül míg engedtem az erőszaknak. Egy idő után valamit beszólt nekem az egyik illető, én nem viseltem jól, arcon ütöttem és utána térddel is orrba ütöttem.

Vérzett az orra, el is tört ha jól emlékszek. Dokihoz nem ment, elég Owen Wilson-os lett a fazonja.

Azóta mondjuk nem erőltetik hogy igyak.

2021. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Mentem haza fele,jött egy kocsi (ismerősöm volt)

Megszólal haza vigyelek?

Erre én: Neem,neem kell,hazatalálok én,és erre bedőltem az árokba.

2021. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen beleragadtam egy hébihintában. A poén az, hogy még józanul kerültem bele, utána itattak le a haverjaim
2021. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
3:)))))
2021. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Most nyáron 4-en haverok festettük a termünket (a tanárol nem jöttek fel), és hát a jó munkához mi kell? Egy kis alkohol. Pár bor, sör és hubi után majdnem leestem egy rohadt ingatag létráról olyan 2,5-3 méterről.


Vicces mert az elején nem mertem felmenni, csak ha tartották (tényleg nagyon rozoga volt), de a hubertusok után már szinte ugráltam a tetején :D

2021. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik osztálytársammal nagyon berugtunk. Egy téren mentünk át. Megláttam az ofőmet. Nem akartam, hogy ilyen állapotban lásson. Beugrottunk egy bokorba. Tüskés bokor volt. Aztán ez a párbeszéd történt

Ofőm: Részegek vagytok?

Én és haverom: Nem!

Haverom:*Lehányja az ofőm lábát.


Aztán haza vitt minket.


Ez 11.ben történt, 17 voltam

2021. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Én egyszer hazafelé az éjszakaira várva végighánytam saját magam, és utazhattam úgy. Amikor megpróbáltam zsepit keresni még a táskámba is jutott..

A tisztítóból egy kis cetlivel küldték vissza a szövetkabátom, hogy ne haragudjak, de nem tudják jobban kitisztítani az anyag károsítása nélkül. :/ Ez még huszonévesen volt.

2021. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Összepisiltem magam!
2021. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!