Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyenek vagytok részegen?

Milyenek vagytok részegen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Agresszív
Poénkodó, hülyeségeket csináló
Mélabús
Aki azt hiszi, hogy jól táncol
Csajozós/Pasizós
Valami más
44 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Birkába oltott majom.
2021. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem nagyon emlekszem milyen szoktam lenni ... inkabb csak elmeselesbol tudom, hogy kitol kell bocsanatot kernem utana :)
2021. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
92%

Azon is nevetek, ha valaki a kisujját mutatja nekem, illetve elhiszem hogy jól táncolok :'D

A negatív része talán, hogy részegen nincs empátiám. A piától depressziós embereket is megakarom táncoltatni hogy élvezzék a bulit, hamár mind egy helyen vagyunk, ami sokszor csak nagyobb depivel ér véget az ő részükről, mert őket jobb békén hagyni ha abban a fázisban vannak.

2021. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Amnéziás. Sokszor kiesett pár óra,fogalmam sincs,merre jártam.
2021. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
mikor hogy, az agresszíven kívül minden előfordult már. de manapság már csak álmosít engem az alkohol
2021. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanolyan mint józanon, csak nem bírok normálisan járni és beszélni.
2021. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
rám nem jól hat. agresszív és kötekedő leszek, még jó hogy nem társaságban iszom mert már megjártam volna az tuti. nagyon ingerlékeny leszek és hirtelen dühkitörések. nem a legszerencsésebb. de ha békében vagyok itthon és nincsenek külső behatások akkor nyugiban elvagyok. a vicc az hogy alapból ennek pont a fordítottja vagyok, szótlan és meghúzom magam, nem nyilvánítok véleményt. fura dolgok ezek
2021. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mindentudó99 ***** válasza:
Engem lenyugtat. De már csak keveset és ritkán iszom. Emlékszem haverom meg mindíg kötekedett ilyenkor. Nem győztük elrángatni ha konfliktusba keveredett. Persze néha megcsapkodták ha nem voltunk ott.
2021. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon jó kedvet csinál rendkivül jól érzem magam tőle,egy kicsivel beszédesebb vagyok mint általában és oldotabb,de mindenre emlékszem és sosem voltam igazán részeg hogy ne tudjak magamról.
2021. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ mit iszok de általában a két véglet van. Valamikor vicces, mindenen röhögök és jól érzem magam a másik pedig mikor lefaradok és tompulok ez a bortól szokott lenni.
2021. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!