Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan whiskey, ami...

Létezik olyan whiskey, ami nem ízesített cukros trágya, de iható olyanok számára is, akik nem bírják az erős italokat? Én eddig egyedül Ballentine's-t ittam, nagyon nem izlett. Semmi ízt nem éreztem benne, csak tömény alkoholt.

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 21:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Persze a whiskey az whiskey, alap, hogy magas az alkoholtartalma de meglepődtem a Ballentine's-on. Az volt az elképzelésem, hogy érezni és élvezni fogom a tölgyfa hordó ízét, aztán lókukit éreztem, nem azt :D. Azt várnám el, hogy egy italnak, aminek ennyire szép színe van, legyen már jobb íze, mint egy olcsó vodkának. A Balinak nem volt.
2021. júl. 27. 21:56
 2/18 Phoney ***** válasza:
100%

Ha "a Ballantine's" alatt a Ballantine's Finest-re, vagyis a márka alapkiadására gondolsz, az egy szar whisky, aminek kevés, de rossz íze van, és a saját gyárótja szerint is csak kólába való. Ez a kiadás valószínűleg soha nem volt még olyan hulladék a márka 100+ éves történelme alatt, mint az utóbbi 5 évben.

Sajnos az ázsiai kereslet robbanásával a skótók mára eljutottak oda, hogy kb. 15 ezer alatt ritkán hajlandók JÓ whiskyt adni.

2021. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szeretem a whiskey-t, de megkostoltatták velem a Southern Comfort-ot és hát... egyszer meg lehet inni! :) De hasonló a Baileys is.
2021. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok whiskey-s, de a Johnnie Walker Gold Label még nekem is ízlik, nem olcsó, de szerintem megéri.
2021. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet bennem van a hiba, mert túl sok ízt várok egy röviditaltól. Gyerekkoromban úgy képzeltem el, hogy olyan íze van, mint egy édes folyékony kenyérnek, fás beütéssel. Ez az elképzelés máig él bennem, nem tudom milyen a jó whiskey, mert még nem ittam. 18 vagyok még csak, szóval nincs nagy tapasztalatom italok terén.
2021. júl. 27. 22:44
 6/18 anonim ***** válasza:
A "jó whiskey" nagyon sokféle lehet. Valaki a füstösebb ízvilágot szereti, de meglepődnék ha neked 18 évesen az jönne be, a fiatalabbak inkább a Ballantines, Johnnie Walker stb. szokták szeretni, de nem tisztán, hanem kolával vagy energia itallal. Mindenképpen whiskyt szeretnél inni? (#4-es vagyok)
2021. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Végig szeretném próbálni az italokat. Hogy találjak kedvenceket, megismerjem az ízeket. Eddig sörökkel próbálkoztam, azokból is az édesebbek jöttek be, főleg az IPÁ-k. De például porterből is ittam olyat, ami nagyon ízlett. A vodkát meg csak akkor iszom meg, ha nagy ritkán kimozdulok haverokkal. Eddig töményből a sima fekete tátratea jött be leginkább.
2021. júl. 27. 22:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kóstoltam meg a mangós ciroc vodkát, ajánlom figyelmedbe, az valami rohadt jó.. Meg úgy egyébként a ciroc eléggé más vodka mint a többi, ugyanis szőlőből készül, kicsit drágább, de megéri, ha szeretnél próbálkozni. Unicum! Érdemes megkóstolnod, a legujabb verzió a Barista nagyon jól sikerült.. Csak néhány tipp a whiskey mellé 😊
2021. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként keverni nagyon nem szeretem az italokat fantával, kólával, bármi lónyállal. Attól eddig csak roszul voltam, cseébe az ízük is rossz.
2021. júl. 27. 23:01
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, megkóstolom majd. Az Unicum jó hidegre behűtve fasza, de egyszer ittam melegen, és azóta tartózkodom tőle. Gyerekek, ne igyatok melegen semmilyen alkoholt, főleg ne Unicumot :D.
2021. júl. 27. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!