Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Jagermeistert valóban lehet...

A Jagermeistert valóban lehet csak simám inni, kiönteni egy pohárba és lehúzni? Vagy tényleg össze kell keverni más itallal és önmagában nem fogyasztható?

Figyelt kérdés
A Jagermeistert valóban lehet csak simám inni, kiönteni egy pohárba és lehúzni? Vagy tényleg össze kell keverni más itallal és önmagában nem fogyasztható ha nincs össze keverve mással?

#ital #alkohol #fontos #Jagermeistert
2021. aug. 12. 02:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Töményen a legjobb!
2021. aug. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én simán szoktam inni, nem vagyok az a nagy keverős akármiről is van szó. Fogyaszható-e önmagában részt meg nem is értem. Nem mérgező, akkor keverve sem lenne fogyasztható.
2021. aug. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én simán iszom
2021. aug. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Pont fordítva.

Alap értelmezésben magában fogyasztandó, jó hidegen, (fagyasztóban hűtve a legjobb). Mindenfajta keverék, az már csak valami "származtatott" pia, van jó néhány koktél is, amibe jager kell, de a legnépszerűbb torony magasan a tiszta verzió.

Ez egy 35%-os alkohol tartalmú likőr, tehát az alkohol tartalma se indokolja, hogy mindenképpen keverni kéne (sőt!)

plusz alapvetően ez egy "gyomorkeserű" , tehát emésztést segíti, aperitifként fogyasztandó, étkezés előtt. Ezt a funkcióját is tisztán tudja leginkább betölteni, értelem szerűen, pont az a lényege, hogy amíg azt nem iszod meg, semmi ne kerüljön a gyomorba. Ha meg kevered, akkor máris kísérőt kap, és erősen hígítva kerül a gyomorba.

2021. aug. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
A 35%-os alkoholtartalmú Jägermeistert általában vagy jéghidegen tisztán, vagy más komponensekkel keverve fogyasztják. A klasszikusnak mondható, például narancslével vagy kólával történő keverés mellett számos extrém változat is létezik, például kakaó, tej, kókusztej, energiaitalok és/vagy sör hozzáadásával.
2021. aug. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Bekeverni általában olcsó szeszt vagy vodkát szoktak. Ugyan minden klubban árulják az energiaitalos jégert, de inkább csak azért, mert legálisan fejre tudsz tőle állni.

Drága piát bekeverni leginkább olyan, mintha Porschéra rakatnál vonóhorgot. Lehetni lehet, csak nem célszerű.

2021. aug. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
#5 narancsot még nem hallottam, de tejjel tényleg iható marad.
2021. aug. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Csakis tisztán, vagy sehogy. Nem szeretem a pancsolást.
2021. aug. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha hányni szeretnél akkor keverd
2021. aug. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Sosem értettem ezt a kevergetést. Unicumot sem keverjük bele másba, pedig ugyanaz a kategória.
2021. aug. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!