Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok venni BB Arany...

Hol tudok venni BB Arany cuvee édes fehérbort?

Figyelt kérdés
Az idei Boglári napokon kóstoltam és nem találok azóta ilyen bort egy boltban sem.
2010. aug. 31. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tesco, Auchan vagy bármilyen hasonló üzlet
2010. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tescoban nincs,Auchan üzlet pedig szintén nincs a lakhelyemen és környékén.Spar,Penny,Lidl,CBA és Reál van,de ezekben sem kapható.Még esetleg a Metro vagy a Match jöhet szóba,de ezek már távolabb esnek a lakhelyemtől.Azért kérdeztem,hogy hol kapható,mert még az Italnagyker sem hallott róla,vagyis nem kapható "bármelyik" üzletben.Próbáltam rákeresni neten,de nem adott ki találatot,hogy hol árusítják.
2010. szept. 1. 00:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is feltettem tegnap ezt a kérdést. Tescoban és Sparban nincs,már néztem. Nagyon új még,szerintem azért. Elvileg a boglári fesztiválon mutatkozott be.
2010. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


de kapható G-Roby üzletben is.

2010. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak sajnos ez nem a bor,hanem a pezsgő.Ez kapható majdnem mindenhol.A bor idén debütált a BB-napokon,talán még nem kezdték meg a szétterítést.
2010. szept. 1. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Találtál már valahol?
2010. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem sikerült beszereznem sehonnan.Még van egy tippem,lenézek a helyi italnagykerbe,talán ott tudnak valami okosat mondani.
2010. okt. 15. 05:35
 8/12 anonim ***** válasza:
A www.family-friss.hu oldalról lehet rendelni.600ft egy üveggel.csak hát gondolom min.2000 a szállítás :D
2010. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én még mindig nem találtam csak egy vidéki webshopban, ami nem szállít pestre.
2010. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
melyik az a webshop? én vidéki vagyok hátha tudok rendelni
2010. nov. 8. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!