Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen sörhöz hasonló mennyisé...

Milyen sörhöz hasonló mennyiségben iható alkoholos italt ajánlotok, amit sör helyett érdemes inni? (Nem bírom a sör ízét)

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Például sangriát.
2021. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Vodkanarancs

Boroskóla

Sangria

Strongbow cider

Mojito és egyéb koktélok

2021. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Laza fröccsök.
2021. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Bolti kommersz ciderek. Én a Somersbyt jobban szeretem a Strongbownál.
2021. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Meg persze a fröccs is, ha olyan helyen iszol, ahol van normális szóda.
2021. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg egy értelmes minőségű sört, ne a bolti 300 ft-os cuccokat. :)
2021. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha még nem ittál Heinekent ,akkor azt megpróbálhatod.Annak alig van valami íze.Annyira semleges,hogy szerintem azt az is meg tudja inni aki amúgy nem szereti a sört.
2021. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szeretem a sört, de ha mégis évente megiszom egy üveggel, akkor csal Stellát. Annak teljesen más az íze mint a többinek, egyszer kóstold meg!
2021. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
cidert
2021. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Otthon tudsz cidert erjeszteni emberi áron, persze van egy induló eszközigény: rendes erjesztőedény, minőségi fertőtlenítő, palackok, kupakok, lezáró... Meg van egy minimum tudás, hogy ne fertőződjön be, arányos ízvilága legyen, hozza a kívánt alkoholfokot, jó szénsavat kapjon, meg a nem erjeszthető cukorral édesítés, fénymentes helyen tartás, két nap túlhűtés felhasználás előtt (hogy leüljön az élesztő az aljára)... Sörfőző boltokban kapható sűrítmény hozzá, azzal 400 körül jön ki egy liter. Bio, vagy minimum adalék- és tartósítómentes, 100% gyümölcslevek is használhatók, és természetesen rövid forróvizes kezelés után tetszőleges gyümölcsöt darálhatsz-pektinbontózhatsz, és fenomenális bír lenni a végeredmény. Ha kicsit is megfog a dolog, youtube igazán ki tud kupálni, mi eszköz feltétlenül szükséges, mi módszer kötelező.
2021. okt. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!