Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak meg, hogy jókedvem...

Mit igyak meg, hogy jókedvem legyen?

Figyelt kérdés

Mármint hogy kicsit lazultabb, oldottabb legyek az egyetemen, van egy tanárom aki mindig szemétkedik, és arra gondoltam igy legalább vicces lesz, ha iszok rá.


Nem leoltást kérek, meg ilyenek.


Közepesen jókedvet akarok, akkor mit igyak meg éhgyomorra?


Sört, bort, vagy mit? A rumos kolát?


Nem atomrészeg akarok lenni, csak kicsit tompább , ködösebb aznap amikor ez a tanár van.


2010. szept. 2. 18:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Málnabor? Sima bivaly sör? Rumos kola? Valami olyan kéne ami olyan finomabb is és üt is. Köszi
2010. szept. 2. 18:37
 2/13 anonim ***** válasza:

Amit te szeretsz.Én helyedben meginnék vagy 3-4 üveg sört,de te annyit igyál amennyitől jó kedved lesz.Ha 1 üveg akkor 1 ha 6 akkor 6.


de ha pl. a bort szereted akkor igyál azt :)

2010. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
amúgy csaj vagyok, hamar kiüt.
2010. szept. 2. 18:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mindenkire máshogy hatnak az italok.

nálam pl a sör letompít kicsit, a bor jókedvűvé tesz, a pálinka meg erőssé. a whisky viszont hülyévé.

2010. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor bort javasolnék!Persze nem kannásat,hanem minőségit,de nem a legdrágábbat!Az kellemsen elbódit,és talán még jó kedvre is derülsz=)Töményet semmikép mert az földhöz vág!:D
2010. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Phoney ***** válasza:

A borral az a baj, hogy bontás után nem sokáig jó...ha csak keveset akarsz inni, akkor vagy sör előnyös (abból megiszol egy üveggel), vagy tömény (az akármeddig eláll), akár egyszerűbb koktélban. Ha a rumos kóla ízlik, akkor azt.


Vagy jó ötlet még a vermut (martini, garrone, cinzano), azok is sokáig elállnak. A vörösek általában magukban is jók.

2010. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keglevich Vodka Citrom <-- ilyet igyál,tuti jó kedved lesz és ellazulsz!!;)
2010. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Macskapisa
2010. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
két korty pálinka engem totál ellazít. A whiskeykóla is jó, az inkább kiüt kicsit.
2010. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

a sör nekünk lányoknak nehezen megy le...nemtudok olyan sokat inni, mert kipukkadok akkora belem lesz, ráadásul olyat nehezebben iszok, ami nem is finom... Nem esik jól már a sok...:/ ajánlom a vörösboros málnakólát ;) én imádom. Mindig ezt iszom és nagyon finom!

Vagy citromos sör...én abból a GÖSSER-t szeretem a legjobban. De csak az üvegeset :D de mondom az a málnásbor az igen fini ^^

2010. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!