Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi baj a tesco vodkával?...

Phoney kérdése:

Mi baj a tesco vodkával? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem jó, NEM FINOM, sőt, az alkohol méreg.


DE: finomszeszről van szó, aminek a tisztasága elvileg magasan veri pl. sok "büdös jellegű" házipálinkáét (tudom, sokan csinálnak jó házipálinkát is).


Szóval aki szerint mérgező, stb, az mire alapozza ezt?


2010. szept. 5. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
az etanol öli az agysejtjeidet, de mérgező ital még a tescoban sem kerül forgalomba ;)...viszont, ha normális italt akarsz, akkor ne finomszesz+aromát igyál ;)
2010. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, a tescó vodkával csak annyi a baj, hogy mocskosul másnapos leszel tőle, fejfájás - hányás minden, míg egy Kalinkától (ami nem sokkal drágább, mint a tesco-s vodka, nem lesz semmi bajod, már 1300FTért tudsz kalinkát venni).

De próbáld ki. Egyik nap igyál tesco vodkát, másik nap kalinkát, a másnapokon érezni fogod a különbséget, ha esetleg ízre nem is.

2010. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Böse ***** válasza:
66%
Szerintem minden pia szemét. Én is szoktam alkoholt fogyasztani, de nem áltatom magam azzal hogy ez egy kulturált elfoglaltság, vagy hogy nem árt. Aki azt mondja hogy azért iszik, mert szereti, vagy mert jólesik az hazudik. Egyes sörökön és borokon kívül minden piának szar íze van, és az emberek (jó esetben fiatalok) azért fogyasztják hogy berúgjanak, és jókat röhögjenek egymáson. Éppen ezért szerintem fölösleges minőségi cuccot venni (pl a vodka esetében Bols, stb.) de azért ne is a legszarabbat. Nem tudom mennyi a teszkós vodka, de szerintem annyival nem lehet olcsóbb a kalinkánál, hogy megérje a 30 órás iszonyat durva fejfájásos másnaposságot. Piánál ez elég általános szabály hogy sose a legolcsóbbat vedd...
2010. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16:38: inkább kihagyom és elhiszem:D


18:49: Én is szoktam alkoholt fogyasztani, nem a "kultúra", és nem az egészséges hatása miatt (bár 1-2 antialkoholista viselkedésén súlyosan látszik, hogy jobban járna havi 1-2 itallal), hanem IGEN, léteznek nagyon finom italok. Ahhoz, hogy te ilyen kijelentést tégy, Magyarországon NAGYON gazdagnak kellene lenned. Jópár dolog van, amit ehhez végig kellene kóstolni. Szóval én pl "hazudok".


Egyébként házi likőralapnak gondoltam finomszesz alapot használni (mert egyesek szerint az olcsó, tiszta finomszesz semmivel nem károsabb a drágább párlatnál, és ha az íze úgysem számít, miért ne a legolcsóbbat vegyem), ezért tettem fel a kérdést.

2010. szept. 5. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Finomszesz+desztillált víz,ennyi!
2010. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BeerHunter ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy miből, hogyan csinálják a finomszeszedet. Itt a turpisság.

Az aromákról ne is beszéljünk.

2010. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!