Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan kell alkohollal bárkázni?

Hogyan kell alkohollal bárkázni?

Figyelt kérdés
Egyik kedves ismerősöm ajánlotta, hogy házibulik alkalmával ezt is lehet játszani, de én nem ismerem. Hogyan kell játszani, mik szükségesek hozzá és hány személyes játék?

2021. dec. 1. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén!

Nem lenne, lett volna a legegyszerűbb a kedves ismerősödet megkérdezni? Eleve adja magát a kérdés, ha nem ismered!


"- Bárkázzatok az alkohollal Béla! Házibulik alkalmával ezt is lehet játszani.

- Hát azt meg hogy kell Józsi?"

2021. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. A kocsis játékhoz hasonlitanám én. Van benne bármilyen hasonlóság?
2021. dec. 2. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

Fogalmam sincs, hogy mi a “bárkázás”, ha tudnám megírtam volna neked, nem a kedves ismerősödet javaslom. Így aztán azt sem tudom, hogy hasonlít e a “kocsis” játékhoz, amiről szintén nem tudom micsoda.

De ahogy látom, mások sem tudják, mert eddig nem kaptál válaszokat.

Változatlanul azt tudom mondani, hogy kérdezd az ismit!

Sajnálom!

2021. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 szerintem a kocsis játék az esküvőkön egyre gyakoribb játék lesz, amikor székeket egymás mellé-elé tesznek, és akkor van a király, a királynő (értelemszerűen a pár) 2-4 ló, egy kocsis, meg a 4 kereke a kocsinak.

A násznagy mesél egy sztorit, hogy a király meg a királynő elindult kocsikázni, és a kocsis közben nógatta az jobb oldali, bal oldali lovakat, forgott a négy kerék, az egyik kitörött stb. és aki a sztoriban ráosztott szerepkör nevét hallja, annak fel kell állnia, vagy körbe szaladni a széke körül. Ha nem áll fel, vagy nem akkor áll fel, amikor kellett volna, akkor büntetésből innia kell. Ha a kocsit mondja, akkor minden keréknek, lónak fel kell állnia, ha a kocsit, akkor csak a kocsisnak, meg ilyenek.

2021. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!