Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyim a legjobb alkoholmentes...

Melyim a legjobb alkoholmentes sör?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ittam már sokfélét, hátha valamelyik iható, de xarnál xarabbak, feladtam. Igyál mást.
2022. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Soproni: gejl édese mellékíz + domestos

Erdinger(búza sör): egy fokkal kevésbé gejl édes, meg búzának eleve elnézhetőbb

Heineken: kicsit még kevésbé gejl édes, de minimális domsestos itt is van, mint a soproninál

Rastinger(tesco gazdaságos sör): a sok aszkorbinsavtól savanykás

Dreher, Pécsi Szalon, Stella: nincs különösebb zavaró mellék íz

Peroni: talán a legjobb, leg sörszerűbb, amit valaha kostoltam

Dreher vörös: ha nem világos sört akar az ember, egész érdekes ital. Nem rossz.

Természetesen ízlések erősen eltérőek, úgyhogy ez nem jelent sok mindent. De tény, hogy nálam az első 3 a lefolyóban végezte. Utolsó kettőt szoktam venni, de a rendes sört egyik sem közelíti meg.

2022. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már alkoholmentes akkor a Dreher 24 grapefruit-pomelo, ízű sörnek álcázott üdítőt szoktam inni.
2022. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Többet végigpróbálni és az a legjobb, ami legjobban ízlik.

Az, ha más legjobbnak tartja az általa nevezettet, neked lehet moslék .

.

Már a régi rómaiak is tudták: "Az ízlés nem vitatéma".

2022. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Bucklert ittam, az egész tűrhető szerintem.
2022. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is épp erre keresem a választ! Tegnap kezdtem, csak Drehert kaptam és jó volt! Kicsit keserűbb volt az utóíze, mint amit szeretek, de meglepően pozitív volt, hogy igazán sörszerű élményem volt alkohol nélkül!:)

Köszi 2-es a részletes leírást, ha jól emlékszem láttam is a boltban azt a Peronit úgyhogy alig várom, hogy kipróbáljam! Eleve az üveges söröket jobban szeretem, kedvencem a Miller és a Corona, úgyhogy összetevők alapján is jónak tűnik a Peroni!:)

Stellát is megkószolom majd a javaslatodra és az 5-ös által írt Buclert is.:)

Karamalz-t ismeritek, az milyen?

2022. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!