Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gáz, hogyha férfiként nem...

Gáz, hogyha férfiként nem szeretem a sört?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 06:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Én nő vagyok és szeretem. :)
2022. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem is baj, ha nem szereted. Én ha iszok is, akkor is somersby-t, vagy ízesített ipat szoktam ( igaz ez " sör") a szimpla sör ízét rühellem
2022. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Elég gáz. Legalábbis a gondolatod.
2022. márc. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Apám mondta régen anyámnak, hogy akkor fog felnőtté válni ha megszereti a sör ízét.


Van benne valami, gyerek fejjel csak annyi jön le hogy fúde keserű. Később még jajjdefinom.

2022. márc. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Az a gáz, hogy már reggel negyed hétkor ezen pörögsz.
2022. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért volna az? Ha nem akkor nem.
2022. márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek reggel mondom én utálom a sört. Lemegyek este puba úgy visznek haza vagy 8-an.
2022. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Lehet h meleg vagy.
2022. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
A sztereotípiák sok-sok éves megfigyelések alapján kialakult gondolatok. Ez például onnan ered, hogy a legtöbb férfi szereti a sört, de nem vagyunk egyformák. Ellenben ha férfi társaid ezzel viccelődnek esetleg, ne vedd fel. A legtöbb férfi szereti magát feljebbvalónak érezni, ha valami olyan dolgot szeret, amit a férfiak szeretnék. Egyszer bementem a kisboltba a barátaimnak sörért. Csak fiúk voltunk, mindenki sima sört kért, egy valaki somersby-t. És az eladó nő akivel amúgy jóban voltunk és ismerte a csapatot, megkérdezte viccből, hogy melyikünk a b.zi akinek ez lesz :') (hozzáteszem, nem volt buta, sem előítéletes alapvetően) és akkor intett az egyikünk az ablakból hogy nekem lesz, aztán bocsánatot kért, hogy jaaj bocsi nem úgy akarta. Na a lényeg, hogy a srác tényleg az lett. Vagyis akkor is az volt, csak azóta coming out-olt. Szóval a sztereótípiákban lehet valami, de nem kell megfelelni nekik, nem vagyunk egyformák. :)
2022. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!