Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 5 literes söröshordóból hogy...

5 literes söröshordóból hogy célszerű fogyasztani?

Figyelt kérdés

Szeretném itthon felbontani, és napi 1-2 pohárral inni belőle. Ez kivitelezhető? Nem fog megbuggyanni, ha már hiányzik belőle 3 liter, és két hétig elég sok levegő van benne?

Célszerű lenne úgy felbontani, hogy ha sokan vagyunk, és egy nap alatt meginni?


Hűtőbe egyébként csak fektetve tudom betenni, tehát mielőtt csapolok belőle, még el is kell forgatnom, ez 3-4 liter esetén nem tudom mennyire okozna habosodást. Mondjuk az sem baj, ha kivétel után várok 5-10 percet. Mennyire romlandóak ezek?



2022. ápr. 27. 10:41
 1/4 anonim válasza:
29%

A söröshordóban nyomás van. Már hogy kerülne bele csapoláskor levegő?

Vagyis szerintem nem romlik meg az olyan könnyen.

2022. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az hogy hogy kerülne bele csapoláskor levegő? Elején van egy csap, felül van egy szelep. Ha a fenti szelep nyitva, akkor lehet elől csapolni. Így kerül bele levegő.
2022. ápr. 27. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Maximum egy hétig marad friss, tehát olyan kiszerelést vegyél, amit meg is iszol ennyi idő alatt.
2022. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Azt pár óra alatt érdemes meginni és a végén már úgy is alig van benne szénsav. Másnapra általában lóhúgy-szerű lesz a maradék.

Szóval, inkább a haverokkal nyomjátok be, ne sajnáld tőlük :)

2022. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!