Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Paulaner búzasör partyhordó...

Paulaner búzasör partyhordó meddig áll el? Április közepén járt le, igazából ízre nem rossz. Lehet ettől függetlenül problémás?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy bármi baja lenne, de ha már belekóstoltál, akkor tessék meginni egy két napon belül!
2022. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy év múlva se lenne baja.

Mivel megbontottad így egy hétig biztos jó.

2022. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az még jó bőven.
2022. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ízre nem rossz, akkor milyen problémája lenne?
2022. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy népbölcsesség, hogy a búzasörök hamarabb veszítenek az élvezeti értékükből, de hétvégén fűnyírás közben elképesztő véletlen, de pont ittam egy áprilisban lejárt paulaner búzát :D szerintem ízre tökéletes volt.

A hordót viszont tényleg a legjobb 1 napon belül elfogyasztani, néha már másnap reggel lónyál, nem véletlenül nevezik őket "partyhordónak".

2022. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

maradt belőle mára is, semmi baja, mindenesetre ma el fog fogyni :D köszi mindenkinek


(amiatt kérdeztem, mert pár éve budapesten egy noname kocsmában kikértem vmi ipát, aminek meglehetősen erős íze volt, de ott és akkor nem volt rossz. Másnap rettenetesen másnapos voltam, ami nem gyakori. Rákerestem később google mapsen a helyre, h egyáltalán hol jártunk, és jópár komment volt h valszeg lejárt sör volt csapra verve akkoriban..)

2022. máj. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!