Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Erezheto rajtam a bor illat...

Erezheto rajtam a bor illat szerintetek?

Figyelt kérdés
Este megittam kb fel liter bort egyedul voltam itthon, be is rugtam tole, de mikor kezdtem jozandoni akkor szelloztettem a lakast meg égettem füstölőket és meg is furodtem, valamint ettem fokhagymát még berugva 3gerezdet és azóta is fokhagyma szagu a szám, szerintetek igy érezhető, hogy ittam? Nyilvan biztosra nem tudjatok mondani, de mit gondoltok? En nem tudom eldonteni, hiszen ha erezhetk is az en orrom mar hozzaszokott.
2022. júl. 9. 09:55
 1/6 Phoney ***** válasza:
100%
A borillat már biztosan nem, de az alkohol egyik bomlásterméke igen penetráns "cefreszagú" tud lenni, ezt gyakran jobban érezni másnap reggel, mint este magát az alkoholt.
2022. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már kiment belőlem az alkohol az tuti, akkor is?
2022. júl. 9. 10:15
 3/6 Phoney ***** válasza:
100%

Akkor is lehet, egyéni enzimműködéstől függ. Az alkohol nem "kimegy", hanem lebomlik. És amikor az alkohol lebomlott, akkor a bomlástermékei még benned lehetnek. Ez esetben az acetaldehid, aminek hígítószaga van.


De azért a legtöbb ember fél liter bor után másnap reggel ezen már túl van, szóval valószínűleg már nem érezni.

2022. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Innen nem érzem, hajolj közelebb.
2022. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2022. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, idáig érzem
2022. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!