Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges hogy előfordul?

Lehetséges hogy előfordul?

Figyelt kérdés
Szerintetek bebaszhatok vagy elég szarul lehetek kb 10 bacardi breezertől meg 3-4 sörtől úgy hogy "soha" nem ittam életembe?Mármint ilyen nagy mértékbe valamit mert ez lesz az első olyan bulim :||
2010. szept. 21. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem, hogy miért döntötted el előre, hogy pont ennyit fogsz inni?

amúgy meg ez alkatfüggő. ha elkezdesz inni, érezni fogod, hogy meddig bírod. (más kérdés, hogy erről sokan nem vesznek tudomást részegen) állj meg, mielőtt késő lenne, és olyasmik történnének, amiket másnap letagadnál. (hányás, esetleg másokra, stb...)

2010. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Lehetséges! Több mint valószínű, h nm lesz 1rózsás érzés ha első alkalommal így indítasz. Ne ígyál sokat, vagy hamár iszol keverd vmivel. Am a sör az tök okay. Abba nincs sok alkohol.(Vegyél alkohol menteset. XXD)

-Mibe fogadunk, h behánysz ha ezt mind megiszod?!!

2010. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne igyál meg ennyit, semmi szükség még eggyel több olyan szánalmas emberre, mint a fiatalok többsége! Nem mondom, hogy egy kortyot se igyál, de ha azt hiszed, hogy menő dolog a saját hányásodban hemperegni, akkor felvilágosítalak, hogy nem az, sőt visszataszító. Tudni kell, hol a határ, és ezt nem úgy fogod megtanulni, hogy magadba öntesz egy hordó sört, aztán kihányod.
2010. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előzőnek: lehet, hogy pont így tanulná meg. velem legalább is hasonlóan volt :D néhány kellemetlen alkoholos élmény elrettentett a további hardcore italozástól.
2010. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent ki kell próbálni. Majd később átgondolod,hogy jó vagy rossz döntés volt... Én is így tettem miután megittam 1üveg házipálinkát meg vodkát :/
2010. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
Igen, ennyitől körbehányhatod a várost, ha olyan alkat vagy.
2010. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért majd írd le, h hogy sikerült a buli. Megfogadtad-e a jótanácsokat, mennyit ittál, hánytál-e stb?! xD
2010. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!