Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel lehet úgy kitisztítani...

Mivel lehet úgy kitisztítani egy tusfürdős flakont, hogy abból inni lehessen?

Figyelt kérdés
Háttérsztori, hogy valahova alkoholt akarunk csempészni, ahova nem kéne:D Eddig a legjobb megoldásnak a tusfürdős flakonban öntés tűnik a legjobbnak, de ha valakinek van esetleg más ötlete, ne tartsa magában. Ugyanitt, ha létezik olyan weboldal (akár külföldi, akár magyar), ahol ilyen célra gyártott üvegek kaphatóak (esetleg megtévesztő mintával, hogy hihető legyen), azt is linkeljétek légyszi. :)

2022. júl. 16. 15:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsánat a szövegért, nem olvastam vissza mielőtt kiírtam xD
2022. júl. 16. 15:41
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább par szaz ft-ért vennék ilyen utazós flakont es szerkesztenék rá matricát.

Ki lehet mosni, de 100 szazalekos sose lesz. Persze ha nem hypósból isztok, olyan nagy bajotok csak nem lesz...


Az nem opcio h a flakonba bepenyomkodsz egy muanyag zacsit, es azt toltod fel?

2022. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg ha sokszor kimosod és utána mosogatógépbe teszed
2022. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Na majd pont egy bűncselekményhez adok én tanácsot neked.Nem ettem meszet.Ha meg elkapnak,mindent vissza lehet keresni.És az már bűnsegédletnek számítana.Szóval kösz,de én nem,inkább passzolok.De aki okos,az nem nyújt segítséget ebben neked.
2022. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Fesztiválra úgy vittük be a piát fél literes flakonban hogy beletekertük a hálózsákba. Gondolom te is hasonló rendezvényre szeretnéd bejuttatni. A tusfürdővel is lebukhatsz ugyanúgy.

Egyébként sok vízzel ki kell mosni, de a szaga akkor is meg fog maradni.

2022. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó: kicsit sok NCIS-t néztél. Gondolom fesztiválra akarnak bevinni szeszt saját részre, mert rohadt drága. Sanszosan diákok.


És nekem ez nem ipari mennyiségnek tűnik, mekkora egy ilyen flakon, amit említ, 2 deci?


Ha meg már kitalálta a 'baromságot' legalább annyiban hadd segítsen az ember, hogy ne mérgezze le magát vegyszerekkel érintkezett bármivel..


Másfelől én is akartam fesztiválra piát bevinni, de én olyan béna vagyok, hogy abban q pillanatban dobatták ki velem.

2022. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi, a 4esnek, Életrevalónak címeztem. :)
2022. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Rendesen kimosni nem lehet, mert ezek nem élelmiszer tároláshoz megfelelö minöségü müanyagból készülnek. A benne tárolt ital tele lesz müanyagadalékkokal, lágyítókkal, stb, aztán meg csodálkoztok, ha emiatt sok bajotok lesz.
2022. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ilyen hülye felfogással a névváltoztatásod roppan szerencsétlen.
2022. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Már beitta magát a műanyagba. Át fogja venni az ìzét.

Esetleg kibélelheted műanyag zacskóval. De inkább keress más megoldást

2022. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!