Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha nagyon berúg valaki egy...

Ha nagyon berúg valaki egy buliban, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem,hogy nem megszívatásra gondolok,hanem,hogy jobb legyen neki?

Pl,lefektetni az ágyra,vagy mit?


2010. szept. 25. 11:43
 1/9 anonim válasza:
100%

keverni neki vmi jót amitől kijön az alkohol (rókáztatás).

aztán lefektetni hadd aludja ki magát.

2010. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát bulizni tovább de azért vigyázni rá hogy pl ne feküdjön ki a hóra, ne hányja össze a helyet, ilyesmi. Annyira nagyon sztem nem kell pátyolgatni. Majd rendbejön. :)


Ha vért hány vagy valami komolyabb baj van, akkor meg hívni a mentőket.

2010. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha kancsó,akkor sok vizet kell neki adni,attól hányni fog.ha túl van a hányáson le kell fektetni egy padra vagy valahova,aztán egy fél óra és magához fog térni
2010. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez hülyeség h nem nagyon kell rá figyelni,mert úgyis rendbe jön...

Egy részeg aki magáról sem tud,alszik,vagy nincs eszméleténél,azonnal mentőt kell hívni,és ezután stabil oldalfekvésbe kell helyezni!!!

hogy mért? mert a hányadékban megfulladhat,és gondolom te sem szeretnéd h valamelyik,ismerősöd,haverod,barátod,esetleg te is igy halj meg,mert pl vagy egy házibuliban,és van egy haverod,aki nemtudta hol a határ,haza akarod vinni,és hideg van,és ő mondja h már hazatalál,meg h csak 1-2 percre ül le a földre...ezalatt az idő alatt elalszik,vagy eszméletlen lesz,és mivel hideg is van,és nem tud mit kezdeni magával,kihűl,és a saját hányadékában megfullad.

tehát ha látsz egy földön fekvőt,és feltehetően részeg,akkor mentőhívás,és stabil oldalfekvésbe kell helyezni!!!

2010. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tompa Gergely válasza:
kérdés milyen gyorsan akkarod hogy teljesen magához térjen?
2010. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meghánytatod, aztán miután kiadott apait-anyait, keresel neki egy helyet, ahol tud aludni + mellé raksz egy lavort, ha még mindig jönne belőle
2010. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12:02-nek igaza van, de azért azt megnézném, hogy egy házibuliban ki van olyan állapotban és kinek van annyi lélekjelenléte, hogy valakit stabilba tegyen.
2010. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én már sokszor raktam stabilba ismerőst úgy hogy nem kevés pia volt bennem... de ha látom hogy gond van akkor tudok komolyan intézkedni akkor is ha kicsit be vagyok rugva. (ha nagyon akkor már nem)

de szerintem víz amíg nem hánnya ki magát aztán szénsavmentes ásványvíz és ropi vagy valami sós ropogtatnivaló. én ezt magamon alkalmazom sikerrel :)

2010. szept. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 26. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!