Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az új dobozos Staropramen...

Az új dobozos Staropramen más, mint a régi?

Figyelt kérdés
Szerintem a doboz jobb/érdekesebb lett, de mintha a sör keserűbb lenne. Malátázatlan árpa is van az összetevők között, az is a Staro licensz része? :(

2022. szept. 14. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel rosszabb lett, de nem sokkal.
2022. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lényegében nem hiszem, hogy más.
2022. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát.. , szerintem rosszabb.
2022. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A régebbiben is volt malátázatlan árpa.Ha jól emlékszem.
2022. szept. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itthon kapható Staropramenek közül csak a szűretlenben van olyasmi, amire kóstolással azt mondtam, hogy sör. A többin kár feszülni szerintem.
2022. szept. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Phoney ***** válasza:

Igen, az is a licensz része. A magyar licenszes sörökben minden szart megengednek, mert amikor egy neves nemzetközi márka magyar sörgyárnak ad licenszt, az mindig arról szól, hogy pénzre váltják a márka hírnevét. Nem izgatja őket, hogy lejáratják a márkát egy olyan országban, ahol a kispórolt sör is jónak számít.


Az import világos Starót annak idején évekig vettem, aztán amikor tizenéve (?) licenszes lett, abból meg azt az egy dobozt is majdnem kiöntöttem, soha többet. (Nem is akaromn tudni, annál a vizes hányásnál hogy lett még rosszabb.) A többi Staro, amit most is importálnak, azok most se rosszak.

2022. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5


Meg a Granát is jó szerintem.Legalább is nekem ízlik...

2022. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 legközelebb lehet rákóstizok. Szerintem egyszer valamikor megvolt, de nem emlékszem már az ízére. Lehet melegen kóstoltam, így belegondolva.
2022. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
granát tényleg jó. De a sima staropramen egyre rosszabb. Következő lépcső hogy kukoricát raknak bele.
2022. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek milyen ízvilág jön be... szerintem jobb lett, lágyabb az íze, nem annyira keserű, mint a régi!
2022. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!