Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan bor hogy "k*rvák...

Van olyan bor hogy "k*rvák vére"? és ha van hol lehet kapni olyat?

Figyelt kérdés
Nos hát ezt sztem nem kell kiegészítenem:D ja meg ha valaki tud árat akkor légyszi mondjon!
2010. szept. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Honnan a csudából vetted ezt az agyament nevet? Ilyen nevet nem adnak!
2010. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:

[link]


[link] - Tárááám:P


Én már 5 éve is hallottam róla:P Nemt'om hol lehet kapni:/

2010. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Honnan szedsz ilyen baromságot? Legálisan nem is adhatnak egy terméknek ilyen vulgáris nevet. Ha valamilyen hasonló nevű bort így hív néhány haverod pl., az más téma,de akkor annál kellene érdeklődnöd,akitől először hallottad.
2010. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jajj ez kamu szerintem, valaki nyomtatott egy cimkét házilag,aztán annyi....
2010. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a tanárom szokta mondani hogy "a k*rvák vére follyon patakokban" aztán elmagyarázta hogy ez egy borfajta... ha megtudjuk hol lehet kapni szóljunk neki:D
2010. szept. 27. 22:02
 6/8 Phoney ***** válasza:

[link]


Nos a pincészet létezik.


Abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy törvényellenes így nevezni egy italt, mellesleg lehet, hogy csak helyben árulja, ami 1-2 problémával kevesebbet jelent.


[link]


Persze lehet, hogy irtózatos kamukampány áldozatai vagyunk. Minden Lehet:P

2010. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háhá, ez tök jó, nem hallottam még róla :D
2010. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Hát, pedig van ilyen bor!

A Bogácsi pincészetben lehet venni.

(bolti forgalmazását még nm láttam)

De úgy hallottam, h rendelni is lehet valahonnan.


A Cserépi pincesoron helyezkedik el és Csáter Apó Pincéje névre hallgat. Azért erre, mert a tulajnak, Hajdu Imrének a dédapját úgy hívták. Nos, bizonyára ennek okán tele van pakolva Csáter Apó idézetekkel az egész hely. Van sokféle bor, chardonnay, müller thurgau, cabernet sauvignon, zweigelt, pinot noir, satöbbi. Ezek mellett pedig fölhívnánk a figyelmet a szokatlan küvékre is. Van Bogácsi Vitaindító, Anyós Szelídítő, Szőkék Gyöngye, K*rvák Vére, és Vörösbegy is, utóbbin természetesen csöcsök vannak. Egyébként a címkéket egy költő készíti a Csáter pincészetnek.

2010. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!