Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok a Nikka G&G...

Mit gondoltok a Nikka G&G Samurai Edition Whiskey az evek soran meg dragabb lesz mint most?

Figyelt kérdés
Jelenleg 350€ korul mozog az ara, evek mulva vajon olcsobb vagy dragabb lesz?

2022. okt. 23. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbb semmi nem lesz, ahogy a világ most kinéz, viszont az idrinks-en jelenleg 75ezerért vesztegetik 😉
2022. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy mehet e fel ugy az erteke, mint egy ritkabban kaphato whiskey-nek. Szoval erhet e pl 10 ev mulva 10-20x ennyit. Rosszul fogalmaztam meg a kerdest.
2022. okt. 24. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem az a kategória, amivel ekkorát lehet akasztani. Most éppen több külföldi webshopban is készlethiány van belőle, nem tudom, hogy ez mi miatt lehet. Ha szerencséd van, és már nem gyártják (ennyire nem néztem utána), akkor 8-10 év múlva akár gyűjtői tétel is lehet belőle világszerte. Én viszont inkább csak a globális szállítási nehézségekre gyanakszom, úgyhogy én ebbe most nem fektetnék be. De ezt neked kell tudni, hogy mennyit kockáztathatsz. Akár még szerencséd is lehet
2022. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-20x ennyit 10 év múlva biztosan nem fog érni. 3-4x szorzó viszont simán lehetséges, pl. a Hibiki 12 illetve a Hakushu 18 árai 5-8 év alatt ennyit drágultak, és azok lényegesen olcsóbb tételek.
2022. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!