Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Unicum zárjegyen van feltüntet...

Unicum zárjegyen van feltüntetve ár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az édesapámnak vettem karácsonyra Unicumot ( 0,5 l , sima unicum, nem szilvás, nem barista ). Az érdekelne, hogy a zárjegyen, fel van tüntetve a pia ára?


Mert a zárjegyre emlékszem, mielőtt becsomagoltam, de elfelejtettem megnézni... és már be van csomagolva, odaadtam egy családtagomnak hogy vigye haza a karácsonyfa alá (én nem megyek vidékre haza karácsonykor ).

És nagyon cikinek tartanám ha az ára rajta lenne a zárjegyen. Régebben vagy a cigire vagy alkoholokra (? nem tom melyikre, passz) rá szokták írni az árat...

A kérdés az, hogy MOSTANÁBAN, tehát mondjuk az utóbbi két hónapban a zárjegyekre tesznek árakat, vagy nincs rajta az ár?


Be van csomagolva az ajándék ( 0,5 l unicum) és aggódok hogy a zárjegyen rajta van az ár.

Nem akarom, hogy az ajándékozott családtagom lassa, mennyiért vettem...


Szerintetek az ár, rajta van egy zárjegyen

vagy nem írják rá a zárjegyre az árat,csak annyi hogy ZÁRJEGY ?


2022. dec. 21. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nincs.
2022. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem a sarki kisboltban vetted, nem lesz rajta ár.
2022. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szabadáras termék, annyiért adja mindenki amennyiért akarja/tudja. Így nem írnak rá fogyasztói árat.
2022. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
De már ott sem áraznak fel mindent.
2022. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy nincs a zárjegyen. Legfeljebb ha kisboltban vetted, és ott matricával áraznak, nem a vonalkódot olvassák be az ő címkéjük.
2022. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%

Ha a zárjegyen ár lenne, akkor mindenhol annyiért kellene adni, és a szeszesitaloknál véletlenül sincs így.


Nemtom melyik okoska pontoz le fekete-fehér tényeket, de ma már a dohányzárjegyen sincs ár, pedig az fixáras. (Régebben volt rajtuk.)

2022. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A zarjegyen nincs ár. Ha nem kisboltban vetted akkor valószínű hogy máshol sincs.
2023. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!