Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Támogatnád az alkohol betiltás...

Támogatnád az alkohol betiltását Magyarországon, vagy szigorítását?

Figyelt kérdés
Szinte bármilyen rendőrségiügynek az okozója, az a alkoholra vezethető vissza.

2023. jan. 4. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
75%
Az kéne még
2023. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
18 év alatt valóban ne lehessen alkoholt vásárolni és fogyasztani, afölött semmi ilyesmit sem támogatnék.
2023. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Én mindent betiltatnék.
2023. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

És hogyan? Aki normálisan, mértékkel veszi, issza és használja fel (van az a szomjas marha egy vörösboros pörinél), azzal csesszenek ki? Meg a nagy lócitromot! Írom ezt úgy én nem szoktam soha semmit inni, mert nem szeretem az alkohol ízét, csokiban sem egy kivétellel.


Aki idióta, az tiltások nélkül is idióta marad. Aztán ha nincs alkohol, majd kitalálnak mást, netán rosszabbat, vagy csinálnak ők maguknak alkoholt sunyiban.


Jól van a szabály, az ember az, aki rosszul él vele.

2023. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos tiltani nem lehet, volt már régen alkoholtilalom, ami miatt virágzott a feketepiac és a bűnözés, ráadásul a tiltott gyümölcs még édesebb.

Valóban jó lenne tenni valamit a túlzott lerészegedés ellen, de nem tudom, mi lenne a megoldás. Az összes ittas sofőrt is képtelenség volna kiszűrni, hiába van hivatalosan zéró tolerancia.

A kulturált, mértékletes alkoholfogyasztással egyébként nem lenne gond, ha az illető nem ül volán mögé és nem kezel egyéb gépeket.

2023. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Jo, tiltsuk be az alkoholt, de akkor mar kotelezoen adagoljunk fogamzasgatlot minden tini lanynak, az elso mentsruaciotol kezdve.

Mert ugye a nem kivant terhesseg is pontosan olyan nagy problema, mint a mertektelen alkoholfogyasztas. Egyes nepcsoportnak raadasul a szaporodas az egyik nagy hobbija.

Ugye, hogy nem lehet egyszeruen minden karos dolgot megakadalyozni, betiltani?

Ez van. Nyilvan ilyen hanyatlo oktatas es elbutulo tarsadalom mellett nonszensz azt elvarni a szuloktol, hogy kritikus gondolkodasra es onismeretre tanitsak a gyermekeiket, pedig ennek lenne ertelme igazan.

2023. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Én támogatnám a teljes tiltást, végre lebírnék szokni a sörről.
2023. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Az alkohol tilalom nem old meg semmit. Lásd a drog tilalom sem oldott meg semmit.
2023. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%
Na, itt nagyon ellenkezik mindenki, de amikor szóba kerül a fű, akkor meg egy emberként: "Jajj, inkább az alkoholt tiltsák be! Az alkohol miért nincs még betiltva? Az alkohol minden rossz dolog forrása! Fújj, alkohol!"
2023. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Béla211 ***** válasza:
96%
Olvas utána mi volt akkor mikor az Egyesült Államokban betíltották az alkoholt. Semmit nem értek elvele csak rosszabb lett. Vissza is vonták ezt a törvényt. Nem támogatnám.
2023. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!