Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskey ajándékba, mit ajánlotok?

Whiskey ajándékba, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: egyáltalán nem iszom alkoholt, így teljesen vakon tapogatózom.


A témavezetőmnek szeretnek ajandekba venni egy uveg whiskeyt, ami ugyan nem csúcs kategória, de nem is legalapabb dolog. Nagyjából az a szint, amit egy PhD osztondijbol elve nem venne meg maganak, de en sem megyek csődbe tőle. Ugyanakkor rengeteget köszönhetek neki, és tudom, hogy a whiskey az egyik olyan dolog, aminek örülne, és emellett nem is túl tolakodó, vagy személyes.


Mivel egyáltalán nem értek az alkoholokhoz, így ezen túl nem is igen vannak feltételeim, de örömmel fogadnek az ajanlott ital mellé esetleg egy indokot is, hogy miért éppen azt javasonatok:)


2023. febr. 2. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon szépen, több, bővített összetett mondatban körül írtad az értékhatárt, de hogy tovább lehessen menni, írj egy tól-ig összeget, amit rászánsz.
2023. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Jameson Black Barrel
2023. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
12 éves chivas regal
2023. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
#3 Ha nem tudod, melyik ország (neadjisten melyik skót régió) whisk(e)y-jét preferálja, én is azt mondanám, hogy a 12 éves Chivas az, ami teljesen korrekt árú neked is, illetve örülni fog neki. Szerintem azt a whiskyt kifejezetten erre találták ki.
2023. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
HENNESSY VS
2023. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
#5 Csakhogy az konyak, te nagyon okos.
2023. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
#6 Ja tényleg, akkor la fiesta édes élmény mert magyar jófajta viszki
2023. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
7-es vagyok. Komolyra fordítva a szót én a Peaky Blinders ajánlom, nem annyira mainstream mint a chivas és nekem jobban is bejön.
2023. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
#8 Az Bushmills. Az ír whiskey-vel könnyebb mellélőni, mint egy blended scotch-csal.
2023. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Jack Daniels Single barrel
2023. febr. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!