Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tegnap ittam 1-3 pohár bort,...

Tegnap ittam 1-3 pohár bort, és nem vagyok valami jól mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap ittam de nem is akárhogy, mert én hülye lehuztam egymás után 3 pohár bort (nem szoktam gyakran inni sőt). És tegnap hánytam is, azóta jobb szedtem be b6-ot aztán el tudtam aludni. Ma, nem vagyok jól ezért szedtem be b6 ot, meg ittam teát és hát, mint ha jobb lenne de, most éhes vagyok de nem merek enni mert félek hogy kihányom. Ehetek nyugodtan vagy nem?
2023. márc. 7. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Igyál még 1-3 pohárral. Kutyaharapást szőrivel.
2023. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jól örülj neki hogy te nem vagy szarul
2023. márc. 7. 10:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vizet inni, ha az nem jön vissza, próbálhatsz enni is. Délutánra így is, úgy is jobban leszel.
2023. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy a lényeg, hogy most egyél valami tartalmasat, és kicsit hanyagold az italozást. Ha iszol, az mindenképp alkoholmentes legyen.

A három pohár bor megivása mellé dukált volna valami nehéz, vaskos, tartalmas, nagyobb adag kaja is, akkor sokkal kevésbé ütött volna be (pl egy pörkölt, vagy valami hús, körettel).

2023. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

#2: ???

Nem viccből írtam. Ez elég köztudott, hogy másnaposságra az alkohol a legjobb. A rosszullétet kiváltó egyik legfőbb indok az elvonási tünet. Iszol egy pohár bort és fel óra múlva kutya bajod sem lesz.

2023. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, csak az úgy egy neverending story lesz...
2023. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5. Hát az alkohol gondolatától szinte behányok
2023. márc. 7. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hányingered van, ne egyél. Igyál jó hideg kólát.
2023. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5: Pont így van ezzel, és így esik az ördögi körbe minden alkoholista.

Egy jó erőleves, korhelyleves, valami ilyesmi kellene neked, alkoholmentesség, víz, és esetleg - ha megteheted - egy pár óra alvás.


Amúgy meg, ha (még) nem vagy alkoholista, a kutyaharapás szőrével esetét, a gyógysört - ahogy azt egy olyan alkesztől szoktam hallani, aki már egy ideje sajnos nincs az élők sorában - ha jót akarsz magadnak, most hanyagold.

2023. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
Igyál vizet.
2023. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!