Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehetne azt megakadályozn...

Hogy lehetne azt megakadályozni hogy minden egyes piálás hányással járjon?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy a korral egyre rosszabbul viselem az alkoholt!

Kb. 1- másfél éve ez van, de fél éve kezdődött nagyon el. Akárhányszor iszok valamit, eljön egy pillanat amikor hirtelen undort érzek és elkezdek hányni de utána már teljesen jól leszek, szóval az utána lévő pillanatokban sincs már semmi undor érzetem meg semmi bajom. Nem tudom mi ez, de nagyon idegesítő!

Most pénteken is 2 deci pezsgő meg fel deci vörösbor után egyszer csak nagyot kortyoltam a pezsgőből és rám jött az undor és sajnos megtörtént. Rohadt kínos és rohadt idegesítő. Pedig nem is iszom sokat.

Szeretem ritkán élvezni az alkohol hatását, amikor jókedvem lesz tőle meg úgy belassul minden, de ez így nem járja. Egyrészt nem akarok heti vagy kétheti szinten rosszul lenni, mert egészségtelen a szervezetnek, másrészt meg elrontja az egészet és kellemetlen meg égő!

Próbáltam azt is hogy eszek előtte de igazából mindegy hogy mit csinálok valahogy mindig ez lesz…. Megfigyeltem már.

27 éves, 56 kilós (hm, néha már 55) és 170 centis nő vagyok egyébként.


Hogy tudnék pl most pénteken vagy akár pár hét múlva úgy inni hogy csak a kellemes hatást érezzem és ciki dolgok ne történjenek közbe?



2023. márc. 13. 08:26
A kérdező szavazást indított:
Meg lehet oldani
Sajnos sehogy
18 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem esik jól az alkohol, miért iszod? Üdítő mellett is jól lehet érezni magad. Mivel kellemes hatást vársz, itt te magad nem vagy jól az életedben. És az alkoholtól várod. :(
2023. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz.:/
2023. márc. 13. 08:38
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon sajnálom, biztosan nem könnyű az életed. :(
2023. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne igyál, ha nem bírod a piát. Ez a legjobb orvosság ellene.
2023. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 qkker1 ***** válasza:
73%
Minek kell hányásig vedelni?
2023. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk ne igyál annyit.
2023. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Minden pohár alkohol után igyál valami alkohol menteset.


Pl:

1 dl pezsgő

2 dl ásványvíz

1 dl pezsgő

1,5 dl narancslé

1 dl vörösbor

2 dl ásványvíz


Így nem iszol annyit, és nem iszol olyan gyorsan.


Amúgy nem kezdtél el valami új gyógyszert szedni? Van ami üti az alkoholt.

2023. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

+

Az esetleg nem lehet, hogy történt veled valami rossz dolog amíg alkoholos hatás alatt álltál, és az agyad elnyomja az emlékét, de az alkohol íze előhozza?

Gondolok olyanra, hogy nem ért pl szexuális támadas, kéretlen erőszakos tapogatás, kirablás, verés, bármi részegen kb másfél évvel ezelőtt?

2023. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8 nem hiszem.

7 ez egy jó ötlet, azt hiszem pénteken majd kipróbálom.😀

2023. márc. 13. 09:40
 10/19 anonim válasza:
79%
Én úgy vettem észre hogy egyrész függ a fizikai állapottól, másrészt az ital minőségétől, ha már egy pihár után is rosszul lesz az ember.
2023. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!